Tiráž

Redakce
redakce@legalpub.cz

Šéfredaktor
Robert Veverka - robert@legalpub.cz

Editorka
Martina Cimpová - martina@legalpub.cz

Redaktoři
Michal Řehák - michal@magazin-legalizace.cz
Boris Berrea - berrea@magazin-legalizace.cz
Jana Jesenská 
Martin Juki Jyrkinen - juki@magazin-legalizace.cz
Lukáš Pokorný
Josef Koukolíček
Bushka Bryndová - bushka@volny.cz
Lumír Ondřej Hanuš
Tibor Houdek
Hana Gabrielová - hanka@hempoint.cz
Mr. José - info@pestovat.cz
Vanessa Blažková
Tomáš Stejskal
Květoslav Římský
Maaike Van Dijk
Michal Ruman - ruman@konopa.cz
Philip Polívka
Štefan Bakoš
Pavla Kačalová
Pedro Ježek
Filip Menzel
Tonny Neighbourhood
Martin Varga
Lukáš Hurýsek
Jitka Kateřina Trčková
Jan Vít Trčka
Jaroslav A. Polák
Adam Radechovský

Grafika
Honza Buble

Fotografie
Tereza Jirásková

Korektury
Bob Hýsek

Ilustrace
Stanislav Setinský
Lazybastard.cz
Lucie Bax

Office
Veronika Krejzová
office@legalpub.cz
tel.: (+420) 776 162 132

Online média
Bára Bláhová
bara@legalpub.cz
tel.: (+420) 607 840 618

Inzerce
marketing(at)legalpub.cz

Magazín, který vám rozšíří zorničky
vychází každé dva měsíce
Cena 69Kč, Předplatné 42Kč
SK 3,50 €, Předplatné 2,10 €

Předplatné v ČR
objednávejte na predplatne.magazin-legalizace.cz
Zajišťuje jménem vydavatele firma
Send Předplatné spol. s r.o.
Ve Žlíbku 1800/77, 193 00, Praha 9
Tel: +420 225 985 225, fax: +420 225 341 425
mobil: +420 777 333 370, SMS: +420 605 202 115
email: send@send.cz, www.send.cz

Předplatné na Slovensku
objednávejte na predplatne.magazin-legalizace.cz
Zajišťuje Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s.
oddelenie inej formy predaja
P.O. Box 183, Vajnorská 137, 831 04 Bratislava 3
Tel.: +421 244 442 773, +421 244 458 821,
+421 244 459 365
e-mail: predplatne@abompkapa.sk, www.mediakapa.sk

Rozšiřuje
Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.
Náchodská 2396/21, 193 00 Praha 9

Tiskne
EUROPRINT a.s.
Pod Kotlářkou 3
150 00 Praha 5
www.europrint.cz

Vydavatel
Legal Publishing, s.r.o.
Divišova 489/10
Praha 19, 197 00
IČO: 24724025
DIČ: CZ24724025
Robert Veverka - robert@legalpub.cz

Registrační číslo MK ČR E 19739
ISSN 1804-9818

Upozornění
Časopis vychází ve spolupráci s o.s. Legalizace.cz. Je určen osobám starším 18 let. Vydavatel není zodpovědný za obsah obdržených příspěvků a inzerce. Všechna práva vyčazena. Použití obsahu tohoto webu je možné jen se svolením vydavatele.

Pamatujte, že prohibice konopí omezuje vaše práva. Chcete, aby konopí bylo legální? Chovejte se podle toho. Legalizujte. Jděte příkladem a šiřte osvětu.  



Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2017 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu