Magazín na United Islands 2011

Magazin Legalizace zahajuje svou festivalovou sezónu už tento víkend na mezinárodním hudebním festivalu United Islands 2011, který proběhne ve dnech 23. – 25. června na pražských ostrovech. Časopis bude k dostání na infostánku Legalizace.cz na Kampě v rámci Yornet stage.

Magazín na United Islands 2011

Informační a prodejní stánek Legalizace.cz nabídne kromě originálních legalizačních triček, placek a dalších překvapení i výstavu zlomku obrazů umělecké skupiny Leviathan, která letos připravila unikátní plakáty,  dekorace a transparety na demonstraci za legalizaci konopí – MMM2011. Na stánku budou i naši kamarádi ze sdružení Konopa.cz se svou bohatou nabídkou konopných produktů a potravin.

Hudební program

Yornet stage, na které stánek Legalizace.cz bude, letos nabídne to nejlepší z hudební scény v rámci United Islands. Na Kampě si už během pátečního odpoledne můžete poslechnout britského blues – rockového muzikanta Justina Lavashe nebo rytmy latiny, funku a rocku v podání Los Chilakillerz. Večer zase bude patřit partičce CCTV Allstars a tudíž i příjemně rozjetému ska, které obohatí dávkou bluesu či rocku nebo americkému umělci Logiemu, který svým talentem osloví i méně zasvěcené. Jeho radost z hudby a zpěvu je tak znatelná, že jí přenese i na Vás a to nemusíte patřit mezi milovníky soulu či funku.

United Islan webhugo-chaves_006 ds je hlavně o pohodě a ta Vám bude servírována všemi směry. Stačí se jen zast avit, vypnout a nechat unést. To platí i pro sobotní odpoledne, které bude patřit především country. Tento hudební styl zastoupí zpěva čka a multiinstrumen­talistka Kathy Ziegler a také zpěvačka Barbara Nesbitt, která určitě nabídne nejednu ochutnávku z desky “The Bees”. Podvečerní program pak představí bratislavskou skupinu Hugo Čáves Orchestra, která se pyšní energickými beaty za doprovodu basy, kytary a progresivní dechové sekce. Večerní čas bude pro změnu zasvěcen bluesu, soulu a rocku. Tyto styly mají pod palcem Mojo, Juwana Jenkins a také američtí Hobex.

Pokud  chcete vědět víc o účinkujících nebo si poslechnout jejich tvorbu, podívejte se na portál Yornet.net. Tam se dozvíte vše potřebné! Stejně tak Vám tento portál přinese informace o doprovodných akcích, soutěžích nebo živém přenosu, jehož součástí budete i Vy:) Takže teď už nezbývá nic jiného, než popřát příjemnou zábavu.

Odkazy:


Dále by vás mohlo zajímat…
Magazín na United Islands 2011

11.7.2018
Growreport: Samonakvétací Amnesia XXL

Magazín na United Islands 2011

9.4.2018
Vyvracíme mýty o legalizaci #7: Konopí vyvolává agresivní chování a rozvrací rodiny

Magazín na United Islands 2011

4.6.2012
Speciální dárkové akce k předplatnému magazínu Legalizace

Magazín na United Islands 2011

4.8.2013
Legenda Lowryder


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu