Listopadový magazín Legalizace č. 14 právě v prodeji!

Pěstitelé všech zemí, zhulte se! Letošní plán dodávky marihuany splněn na 120 %! Husák prý trávu nikdy nekouřil, ale zato si rád přihnul. To ještě netušil, že vstupní branou do světa tvrdých drog je alkohol.

Listopadový magazín Legalizace č. 14 právě v prodeji!

Právě vychází listopadové číslo magazínu Legalizace.

Letošní plán dodávky marihuany splněn na 120 %! Husák prý trávu nikdy nekouřil, ale zato si rád přihnul. To ještě netušil, že vstupní branou do světa tvrdých drog je alkohol.

Stačí se jen zhluboka nadechnout, vypráví o svých zkušenostech Ida Kelarová, uznávaná hudebnice a producentka. Podzim je doba sklizně, a tak jistě uvítáte pár tipů a triků, jak si svou úrodu dobře usušit a následně uskladnit. Pro milovníky indooru je připraven seriál o testování hnojiv a growreport o krásné slečně jménem Belladona.

Kdo potřebuje konopná léčiva již dnes, ten jistě uvítá návod na výrobu oboleje nebo mexických kapek, které jsou ideální na léčbu astmatu či migrény. Vyprávění Dennise Hilla nám přiblíží účinek konopného výtažku při boji s rakovinou.

A jedeme dál. Pokud autem, tak i když konopí možná za volant nepatří, je jistě zajímavé dozvědět se, jakou roli doopravdy hraje při vážných dopravních nehodách. Česko zažilo takovou alkoholovou prohibici, až se divili i na dalekém severu, kde s chlastem a prohibicí mají bohaté zkušenosti. Vědci bádají a média zkreslují výsledky jejich studií. Buď aby se zavděčily mainstreamovému bulváru, nebo protože se bojí říkat pravdu. Nastudujte si naši studii o konopných lžích, protože my nelžeme. Bez obalu vám poradíme, pokud už se jednou rozhodnete hulit, abyste alespoň hulili zdravě. A jak nebezpečné je užívání marihuany v době těhotenství?

Pokud přemýšlíte, jestli jsou lepší přírodní drogy, nebo syntetické, pak se těšte na článek o ketaminu, který v malých dávkách působí jako velice účinný halucinogen a může potlačit i těžkou depresi. Totéž dokáže i psilocybin, účinná látka v magických houbičkách.

Ivanu Magoru Jirousovi by do nebe poslala pivo a panáka, svěřuje se jeho kamarádka Eva Tomková, která se s Jirousovými dětmi snaží zachránit básníkův statek v jižních Čechách.

14. číslo magazínu Legalizace na svých 120 stranách dále přináší životní příběh Janis Joplin, osobnost legalizace Philipa Polívku, pátý díl povídky Kouř v Tunellu, pokračování skvělého komixu, nové přátele konopí, recenzi na stolní hru, recepty, soutěže a zprávy z domova i ze světa.

Závěrem bychom rádi apelovali na veřejnost: Neudávejte sousedy a nekraďte jim trávu. Pokud trávu potřebujete, pěstujte si ji sami!


Dále by vás mohlo zajímat…
Listopadový magazín Legalizace č. 14 právě v prodeji!

11.4.2011
Ti všichni už si předplatili legalizaci :)

Listopadový magazín Legalizace č. 14 právě v prodeji!

3.3.2016
Vaporizers Battle no. 17: Hlasujte!

Listopadový magazín Legalizace č. 14 právě v prodeji!

16.8.2011
Petice za umožnění léčby konopím v ČR

Listopadový magazín Legalizace č. 14 právě v prodeji!

10.1.2013
Vychází nové číslo magazínu Legalizace se semínkem od CBD Seeds!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu