Magazín Legalizace žádá trávu pro všechny!

Čeští pacienti si přejí mít možnost pěstovat si své léčebné konopí, tři státy Ameriky usilují o úplnou legalizaci marihuany pro osobní potřebu, v Uruguayi legalizaci konopí navrhuje sám prezident země a Robert Vano, světoznámý fotograf, by legalizoval úplně všechno.

Magazín Legalizace žádá trávu pro všechny!

Legalizace konopí se zdá být ve světě na spadnutí a magazín Legalizace se těší, že u toho bude. Než se tak ovšem stane, přinášíme vám v zářijovém čísle plném duhy rozhovor s fotografem Robertem Vanem o životě mezi celebritami, výrobě LSD z banánových slupek a fetování Coca-Coly, které vyústilo v jeho patnáctiletou závislost na drogách. Podíváme se do growerské kuchyně a porovnáme výhody a nevýhody indoor a outdoor pěstování. Specialistka na samoléčbu konopím Bushka Bryndová vás naučí vyrábět účinný Konosprej, který je domácím ekvivalentem konopného léku Sativex a jeho výroba vás vyjde 20x levněji. Pacient s roztroušenou sklerózou se svěřuje, že si konopí bude pěstovat, i když bude k dostání v lékárně, protože nemožnost samopěstování vnímá jako brutální zásah do svého soukromí. Nadešel opravdu čas legalizace konopí v USA? Více se dozvíte ve stejnojmenném článku. Pokud kouříte marihuanu a bojíte se o své zdraví, tak pamatujte, že nejvíce vám mohou uškodit starosti. Odpověď, zda je čokoláda potravina nebo droga, se pokusíme najít v naší pravidelné rubrice Jiné drogy, ve které se budeme zabývat právě touto na první pohled nevinnou pochutinou. Zavítáme také na srpnovou Prague Pride 2012, a přiblížíme si historii a opodstatnění průvodů za práva homosexuálů. Na sto šestnácti stránkách nabitých články a reportážemi se dále dozvíte i to, co má společného mateřské mléko a marihuana, jak na své zahrádce upravovat tvar rostlin, že konopí je tím pravým stavebním materiálem, nebo jak pomocí tajného receptu připravit skutečně omamný zákusek hašimisu.

Třinácté číslo magazínu přináší také naprostou novinku - první díl komixu Pohádky z hub a konopí!

Nebude chybět další díl povídky Kouř v Tunellu, v rauši si popovídáme s Terezou Černochovou a samozřejmostí je i pravidelná soutěž o skvělé ceny, které tentokrát rozdává mezinárodní konopný veletrh Cannafest 2012!

To vše a mnoho dalšího očekávejte ve třináctém čísle, které vychází 6. září a je k dostání na pultech ve všech správných growshopech a trafikách. Nově i v sítích trafik Geco, Relay a InMedio.

A pokud by vám to náhodou nestačilo, tak prozrazujeme, že v každém čísle je pro vás přichystaný malý dárek od společnosti Smoking Papers. Dlouhé papírky King Size v provedeních Brown, DeLuxe, Master a Slim, které vám duhový den jistě nepokazí.

S touhou, aby konopí patřilo zase všem, úspěšnou legalizaci přeje redakce.


Dále by vás mohlo zajímat…
Magazín Legalizace žádá trávu pro všechny!

8.11.2012
Dva americké státy ukončily po 75 letech prohibici konopí!

Magazín Legalizace žádá trávu pro všechny!

23.1.2013
Podpoří nový prezident legalizaci konopí?

Magazín Legalizace žádá trávu pro všechny!

7.7.2011
Konopím na svědění…

Magazín Legalizace žádá trávu pro všechny!

10.1.2013
Vychází nové číslo magazínu Legalizace se semínkem od CBD Seeds!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu