Magazín Legalizace 07 právě v prodeji

Více než 2500 trafik a vybrané growshopy po celé ČR od dnešního dne nabízí nové číslo časopisu Legalizace. Magazín stojí 49 Kč a na více než 90 stránkách přináší informace o pěstování konopí, seriál Neriskuj!, rozhovor s obyčejným huličem Jiřím X. Doležalem, zprávy a studie o léčebném využití konopí, reportáž z největšího evropského trhu s drogami, zpověď Xaviera Baumaxi v rauši, setkání s révou duše – ayahuascou, profil Johnnyho Cashe, který vyzkoušel všechny drogy světa a mnoho dalšího zajímavého čtení. Součástí magazínu je i vložená petice za léčebné konopí usilující o zpřístupnění pacientům v ČR léčbu konopím a umožňující jeho další výzkum.

Magazín Legalizace 07 právě v prodeji

Dvouměsíčník nejen o konopí, jehož cílem je nezaujatě informovat o drogové problematice s respektem k lidským právům a ochraně životního prostředí si můžete nechat zasílat také přímo na vaši adresu.

Starší čísla magazínu, informace o předplatném, soutěže, seznam distribučních míst, mapu growshopů a elektronický magazín ve formátu pdf naleznete ke stažení na stránkách www.magazin-legalizace.cz.

Svobodu konopí a jeho uživatelům.


Dále by vás mohlo zajímat…
Magazín Legalizace 07 právě v prodeji

31.1.2017
Zahrada v nesnázích 7. díl: Choroby a plíseň šedá

Magazín Legalizace 07 právě v prodeji

27.4.2011
Právě vyšlo páté číslo magazínu Legalizace!

Magazín Legalizace 07 právě v prodeji

27.6.2017
Profil umělce: Filip Kazda

Magazín Legalizace 07 právě v prodeji

5.7.2012
Právě vychází nové číslo Magazínu Legalizace!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu