21

Drogová poradna

Nechutenství, marihuana a těhotenství - ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o.s. Sananim.

Drogová poradna

Dobrý den, jsem pravidelná uživatelka marihuany a jsem těhotná. Marihuanu jsem chtěla kvůli těhotenství přestat kouřit, ale po týdnu jsem to vzdala. Trpím bez ní velkými nevolnostmi, je mi hrozně zle a nemohu se najíst. Mám z toho výčitky svědomí, ale nejsem schopná bez toho fungovat. Hned od rána se mi strašně zvedá žaludek, a když si dám jednoho nebo dva šluky, hned je mi lépe, najím se a přežívám. Je mi přes třicet let, kouřím trávu půl života a jsem v druhém měsíci těhotenství. Stydím se za svoji slabost, mám výčitky kvůli nenarozenému dítěti, mám strach se jít svěřit lékaři. Každý den se budím s žaludkem naruby. Pomůže mi někdo?

Dobrý den, děkuji za dotaz, je moc fajn, že jste napsala a snažíte se své užívání marihuany v těhotenství řešit. Sama víte, že denní kouření trávy není ideální, nicméně úplně rozumím tomu, že si při vleklých potížích s nevolnostmi a nechutenstvím marihuanu dáte. Píšete, že jste své zdravotní problémy nikdy nekonzultovala s lékařem, tak možná by byla ta pravá chvíle s tím teď začít. Zavalovat se výčitkami nemá smysl, rizika poškození zdraví plodu nejsou nijak zásadní (vlastně nižší než u kuřaček cigaret). Každopádně to, že Vám není dobře, dáte si trávu, což si následně vyčítáte, přináší stres, který Vám ani dítěti neprospívá.Dále by vás mohlo zajímat…
Drogová poradna

10.1.2011
Drogová poradna

Drogová poradna

26.4.2011
Drogová poradna

Drogová poradna

10.11.2010
Drogová poradna

Drogová poradna

7.3.2011
Drogová poradna


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu