20

High Tech

Dnes si představíme nabídku semen značky Natural Seeds, bezpůdní substrát Hydroton, balení kořenového a květového stimulátoru Atami Dynamic Duo a kromě toho nebude chybět malá pozvánka na stánek Advanced Hydroponic of Holland na letošním konopném veletrhu Cannafest.

High Tech

Natural Seeds

Natural Seeds je česká značka konopných semen, založená v roce 2010. Její semena byla uvedena do prodeje v tomto roce a mezi zákazníky okamžitě zaznamenala solidní úspěch. Na trh dodává semena vhodná především k léčení všech možných nemocí a neduhů. Natural Seeds v současné době nabízejí šest samonakvétacích odrůd a čtyři klasické, přičemž všechna semena jsou feminizována. Všechny nabízené odrůdy se prodávají za stejnou cenu, ta je navíc skutečně příznivá. Na našem území (ale asi ani nikde jinde) za takovou cenu obvykle nekoupíte ani regulérní odrůdy, natož samonakvétací. V neposlední řadě je důležité dodat, že reference na všechna semínka od Natural Seeds jsou velice kladné. Pro rok 2014 se nabídka o pár odrůd rozšíří.
naturalseeds.cz

Advanced Hydroponic of Holland na Cannafestu 2013

Na letošním mezinárodním veletrhu Cannafest 2013 se budete moci setkat s několika zajímavými osobnostmi konopné kultury. U stánku společnosti Advanced Hydroponic (číslo 31) si můžete nechat podepsat knihy od Howarda Markse (Mr. Nice) a Mr. Josého. U stánku můžete potkat i Shantibabu, šlechtitele semenné banky Mr. Nice Seeds, který vám rád zodpoví všechny dotazy ohledně pěstování. Za Advanced Hydroponic bude plně k dispozici samozřejměředitel společnosti Jay Jackson. Můžete si navíc zasoutěžit a každý den vyhrát speciální pěstební systém Advanced Hydroponic.
advancedhydroponics.nl

Mother Earth Hydroton

Hydroton patří mezi bezpůdní substráty, které lze použít buď samostatně, nebo jako provzdušňující a odlehčující prvek v zemině. Běžně se tomuto druhu substrátu říká keramzit. Díky velkému vnitřnímu povrchu dokáže dobře vázat vodu a tvoří vhodný substrát pro růst prospěšných bakteriálních kolonií, stejně jako pro prorůstající kořeny rostlin. Vyrábí se tak, že se natěží zvláštní druh jílu, vytvarují se z něj pelety, které za vysokých teplot nabobtnají a ztvrdnou. Hydroton od Mother Earth je vysoké jakosti, má stabilní pH optimalizované pro pěstování všech rostlin a je maximálně inertní.
gsvo.cz

Atami Dynamic Duo

Společnost Atami je zkušeným hráčem na poli organických hnojiv pro hydroponické i klasické pěstování. Dynamic Duo spojuje dva úspěšné produkty do jednoho. Těmi jsou Rootbastic, vynikající kořenový stimulátor, a Bloombastic, který slouží jako doplňková výživa v poslední fázi květu. Nečekejte žádnou novou super technologii, jedná se prostě o zvýhodněné balení obou produktů v jedné krabici, přesto si určitě zaslouží vaši pozornost, obzvláště pokud již produkty Atami používáte.
atami.com

Čerstvé novinky vám přináší www.gsvo.cz a www.grow4u.cz


Dále by vás mohlo zajímat…
High Tech

8.6.2013
High Tech

High Tech

1.3.2012
High Tech

High Tech

1.11.2012
HIGH TECH

High Tech

8.10.2013
High Tech


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu