20

Drogová poradna

Ovlivňují kytky spánek? Ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o.s. Sananim.

Drogová poradna

KYTKY V POKOJI
Může mít na člověka vliv celodenní pobyt i noční spánek v menší místnosti, kde roste dvacet rostlin marihuany? Mám na mysli, jestli se z rostlin neuvolňuje i do ovzduší nějaké množství drogy. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
účinná látka THC se tímto způsobem do ovzduší nevylučuje, takže člověk se nemusí obávat stavu „zhulení se“. Dvacet rostlin marihuany není málo a v malém prostoru bude aroma hodně intenzivní. Až kytky vyrostou, zůstane tam vůbec místo na
postel a nábytek? Spíš než uvolňování drogy do ovzduší bych se obával možného postihu. Vzhledem k intenzitě vůně je možné, že se o pěstování dozvědí třeba sousedi a podobně. Daný počet rostlin již představuje celkem velké množství a na jejich pěstitele by mohl při případném odhalení soud nahlížet jako na distributora.


Dále by vás mohlo zajímat…
Drogová poradna

10.11.2010
Drogová poradna

Drogová poradna

19.6.2013
Drogová prohibice spěje k zániku

Drogová poradna

1.3.2012
Drogová poradna

Drogová poradna

17.10.2013
Drogová poradna


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu