Kurzy stavění s konopím

V tomto roce o. s. Konopa opět organizuje stavební dílny, na kterých si můžete osahat konopné stavební materiály, dozvědět se něco o teorii i praxi tohoto perspektivního, soběstačnost rozvíjejícího odvětví. Dílny letos pořádáme bez grantové podpory. Účastnické poplatky budou stanoveny v minimální možné výši.

Kurzy stavění s konopím

Termíny kurzů:

 8. – 12. 5., Vacíkov (statek u Březnice, Střední Čechy) – venkovní omítky, hliněné panely   ad.; lektoři Pavel Koterzyna, Petr Hamšík

Cena: 1200,-Kč/os.  Cena zahrnuje lektorné a vše potřebné k dílnám, ubytování (ve vlastním spacáku na karimatce či matraci ve špýcharu nebo ve vlastním stanu na zahradě). Stravu si účastníci hradí separé.

 8. – 10. 6 a 14. – 16. 6., Kunžak (sídlo o. s. Konopa) – vnější i vnitřní omítky (vápenné i hliněné), izolace podlah, aplikace vlákenné izolace, cordwood, konopné stěny; lektoři Michal Ruman a Petr Hamšík

Cena za jeden kurz: 1000,-Kč/os.  Cena zahrnuje lektorné a vše potřebné k dílnám a společné obědy. Snídaně a večeře a ubytování (v přilehlém kempu ve stanu či chatkách nebo v pensionech si hradí každý účastník sám 

5. – 7. 7., Drevníky, Slovanská Lhota (u Slapské přehrady) – konopná podlaha a omítky

Minimální počet účastníků je u všech kurzů 5 osob. Vyhrazujeme si právo termíny i ceny mírně upravit v závislosti na počtu účastníků. Podrobný program kurzů a další organizační informace zašleme přihlášeným emailem co nejdříve.

Přihlašovat na kurzy se můžete již dnes na emailu ruman@konopa.cz. Pro telefonické informace volejte 724 106 808 (Michal Ruman). Více info na webu o. s. Konopa.

Nezapomeňte, čím víc vás bude, tím to bude levnější ;)

Návdavkem přidáváme kurz organizovaný v rámci Školy dovedností a řemesel o. s. Takuara:

19. – 21. 7., Smilovický mlýn (Takuara.czsmilovickymlyn.cz, Smilovice u Rakovníka) – podlahy, příčky, omítky jako součást úžasného konceptu ekologicky šetrné moderní architektury; lektor Michal Ruman, Jan Tillinger.

 Těšíme se na vás na všechny!


Dále by vás mohlo zajímat…
Kurzy stavění s konopím

3.7.2012
Vyšly pohádky pro dospělé. Řadí se mezi konopné

Kurzy stavění s konopím

27.5.2018
Dokáže konopí posunout gurmetský zážitek na jinou úroveň?

Kurzy stavění s konopím

28.6.2013
Pomáhat, ne trestat!

Kurzy stavění s konopím

10.11.2015
Prohibice konopí porušuje základní lidská práva, rozhodl mexický nejvyšší soud


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu