Nová Legalizace se semínkem v příloze vychází už za týden!

Ve schránkách a na pultech trafik najdete magazín už příští čtvrtek. Jako dárek pro lepší start sezóny jsme do přílohy nachystali feminizované semínko odrůd od Exotic Seed – ovocnou Mango Cream nebo samonakvétačku Sir Jack Auto.

Nová Legalizace se semínkem v příloze vychází už za týden!
Mango Cream od Exotic Seed.

Dárek v nové Legalizaci – jedna z těchto odrůd! 

Mango Cream

Mango Cream je převážně indika vzniklá zkřížením vybraného klonu Somanga s Blueberry a New York Dieselem. Má výtečné aroma a parádní sladce ovocnou chuť s náznaky citrusu, nafty a skunku. Palice jsou krásně husté a lepkavé. Nejlépe se jí daří v domácí pěstírně, ale má ráda i mírné středomořské klima či skleníky. Doba květu trvá 8 až 9 týdnů, venku dozrává během října. Léčebný účinek je relaxační.

 

Sir Jack Auto 

Sir Jack Auto od Exotic Seed má v rodokmenu slavného Jacka Herera a zdědil po něm nejen libou vůni kadidla a citrónu, ale také bohatou produkci křišťálové pryskyřice. Rostliny dosahují výšky 100–120 centimetrů, dozrávají za pouhých 12 týdnů od vyklíčení a svou stavbou se podobají spíše klasickým než samonakvétacím odrůdám. Tahle jemná sativa vás bez problémů provede celým dnem!

........................................................................................................................................

Nové číslo magazínu Legalizace bude od 2. dubna 2020 k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu