57

Flashback 57: Vadí? Už nevadí!

A závěrem trocha nadějného zámořského pozitivna: šestý nejlidnatější stát Spojených státu, Illinois, s více než 12 miliony obyvateli, s 1. lednem letošního roku legalizoval konopí k rekreačnímu užití a řadí se jako jedenáctý mezi americké státní samosprávy, kde je možné si zahulit jen z plezíru, a ne jen když vás něco bolí.

Flashback 57: Vadí? Už nevadí!

Krok posvěcený guvernérem J. B. Pritzkerem, za který jej při loňském koncertu Rolling Stones v tamějším Chicagu velebil i sám Mick Jagger, předešlo o Silvestru neméně důležité oznámení. 11 017 osob stíhaných za užívání či držení marihuany pod 30 gramů bylo úřadem guvernéra tímto datem amnestováno a při nově platných zákonech tak nebudou vystaveni stíhání ve spojení s konopím. Pritzker na tiskové konferenci dále oznámil, že dalších přibližně 116 tisíc případů bude přezkoumáno soudem. Tak jako česká a slovenská komunita – se silnou základnou právě v Chicagu – kdysi vymohla čs. požadavky při tvorbě vlastního státu, kéž by i teď, tentokrát čeští a slovenští konopní nadšenci, našli u břehů Michiganského jezera zastání!

....................................................................................................................

Další perličky ze světa konopí najdete v aktuálním čísle magazínu Legalizace, které je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 57: Vadí? Už nevadí!

16.2.2020
Flashback #57: Pořádně odpálit!

Flashback 57: Vadí? Už nevadí!

19.1.2020
Flashback #56: Pod kůži

Flashback 57: Vadí? Už nevadí!

11.1.2020
Flashback 56: Po snězení spalte

Flashback 57: Vadí? Už nevadí!

21.12.2019
Flashback #56: A přeci plove!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu