57

Dárky v Legalizaci č. 57: BCN CRITICAL XXL AUTO, SWEET CHEESE XL AUTO a MASCOTTE

Spolu s novým číslem legalizace od nás všichni čtenáři dostali štědrou nálož dárků. BCN CRITICAL XXL AUTO od Seed Stockers. Předplatitelé ve schránce navíc našli i semínko SWEET CHEESE XL AUTO od Sweet Seeds a PAPÍRKY MASCOTTE.

Dárky v Legalizaci č. 57: BCN CRITICAL XXL AUTO, SWEET CHEESE XL AUTO  a MASCOTTE

BCN CRITICAL XXL AUTO 

Legendární genetika, vyznačuje se spolehlivostí a stabilitou, od seedbanky Seed Stockers. V indooru potřebuje 75 dní od semínka po sklizeň a zvládne 20 až 24 hodin světla. Palice jsou velké, lepkavé, silně aromatické, s nádechem citrusu. Pěstuje se snadno. Samonakvétací odrůda, na niž se dá spolehnout.

SWEET CHEESE XL AUTO

Samonakvétací verze oblíbené odrůdy Sweet Cheese Auto® (SWS33). Sweet Cheese XL Auto® (SWS77) byl vyvinut v rámci speciálního šlechtitelského programu probíhajícího po několik generací u jedinců Sweet Cheese Auto®. Tato genetika má na svědomí vyšší a mohutnější rostliny než její předchůdce. Uchovává si intenzivní charakteristickou a pozoruhodně sladkou skunkovou vůni Sweet Cheese® (SWS19) se stopami zralého kořeněného sýra a jemného citrónu. Životní cyklus 8 týdnů od naklíčení semen.

Sladce skunkózní odér se u Sweet Cheese XL Auto dokonale snoubí s tóny pikantního zralého sýra a jemnou kyselinkou po citrónu.

PAPÍRKY MASCOTTE SLIM SIZE ORGANIC HEMP COMBI PACK 

Specialitou produktů Mascotte je skutečnost, že se neustále zlepšují. Nyní Mascotte představuje zcela přepracované Mascotte Slim Size Organic Hemp Combi Pack – Combi Pack verze 2.0. Změny jsou podloženy neustálým průzkumem trhu a systematickým vyhodnocováním zpětné vazby od zákazníků. Ti si přáli lepší manipulaci s filtry v balíčku Organic Combi Pack, a tak jim společnost Mascotte nyní vyšla vstříc a optimalizovala kvalitu produktu i balení.

Nenechte si ujít další dárky! Předplatné s si můžete snadno 
objednat zde.

PROČ SE PŘEDPLATNÉ VYPLATÍ?

  • Jedno číslo vychází na 59 Kč oproti běžné prodejní ceně 99 Kč. 
  • Legalizaci vám doručíme každé dva měsíce až do schránky.
  • Magazín zasíláme v neprůhledné folii bez známek o obsahu.
  • Zaručujeme dostupnost všech nových vydání. 
  • Připravujeme pravidelné výhody a akce pro předplatitele.
  • Ke všem typům předplatného magazínu Legalizace získáváte automaticky elektronické předplatné jako dárek.


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu