56

Gorilla Zkittlez: King Kong na mangu

Když si King Kong v podobě Gorilla Glue 4 pochutná na Zkittlez, dějí se nevídané věci! Šlechtitelé z Barney’s Farm svedli dohromady dva z nejlepších a nejvyhledávanějších modelů posledních let, a to nemohlo uniknout pozornosti našeho pěstitele přezdívaného Doc neboli Doktor.

Gorilla Zkittlez: King Kong na mangu

Gorilí geny z Kalifornie

Gorilla Glue 4 neboli GG4 je mezi ostatními odrůdami něco jako stokilová gorila, zatímco Zkittlez je lahůdka, která se dobře kříží. Obě tyto rodičovské odrůdy pak pocházejí ze slunné Kalifornie. Jejich spojením vznikl megahybrid s lehkou převahou indiky (60 %) a relaxačními účinky. Gorilla Zkittlez je stejně jako GG4 naprosto šíleně pokrytá trichomy, je to hotový oceán trichomů přelévajících se z palice na palici. K dozrání jí přitom stačí pouhých osm až devět týdnů květu – je to rychlík! I venkovní parametry znějí senzačně: výška 170 centimetrů a značná košatost, pokud je dost sluníčka. Dozrává někdy mezi prvním a druhým týdnem října. Výsledné monstrpalice se vyznačují dobrou odolností vůči plísni, na stupnici od 1 do 5 by to dle katalogu Barney’s byla čtyřka. 

Premiéra v pěstírně

Doktor neměl s žádnou s rodičovských linií osobní zkušenost, a tak ho nová odrůda velice zaujala a dvě feminizovaná semínka šla okamžitě do květináče. Do 72 hodin obě gorilátka vykoukla ze substrátu. Hned od začátku nasadily svižné růstové tempo. Listy měly nezvykle lesklou, jakoby olejnatou tmavě zelenou barvu.

Spolehlivá kytka s úžasnou tvorbou pryskyřice a nádherným aroma.

Obě rostlinky strávily v růstové fázi tři týdny a pak je Doktor přepnul do květového režimu 12/12. Strukturou při růstu připomínaly spíše klasické indiky afghánského typu, což Doktora docela překvapilo vzhledem k tomu, že jde o šedesátiprocentní indiku: obě byly husté a podsadité, s větvemi rostoucími nakrátko od sebe. V té době měly na výšku 25 a 27 centimetrů. 

Brzká pryskyřice

Po započetí květové fáze obě rostliny Gorilla Zkittlez projevily silnou vůli k natahování se do prostoru. Evidentně vstoupily do hry sativní geny. Nově tvořené listy již měly užší čepele, ale stále neztrácely tu olejnatou lesklost. Fontánky trichomů začaly ronit pryskyřici opravdu záhy – kalichy a okvětní lístečky se pokryly bílostříbrnou jinovatkou už tři a půl týdnu po přepnutí na květ. Doktor to komentoval: „To je úlet! Gorila přítomná v tomhle hybridu se začala potit hodně brzy, snad až rekordně! Člověka to nutí k zamyšlení, jak moc lepit budou palice na konci…“ Po čtyřech týdnech kvetení se prodlužování stonku a větví zarazilo a obě rostliny zůstaly na výšce okolo šedesáti centimetrů. 

.....................................................................................................................

Celý growreport najdete v aktuálním čísle magazínu Legalizace, které je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Gorilla Zkittlez: King Kong na mangu

1.6.2019
Growreport: BCN Critical XXL Autoflower

Gorilla Zkittlez: King Kong na mangu

18.2.2018
Growreport: Black Jack Auto

Gorilla Zkittlez: King Kong na mangu

24.12.2012
Growreport: Belladona

Gorilla Zkittlez: King Kong na mangu

29.3.2015
Growreport: Critical+ / AK47 Auto


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu