56

Flashback 56: Po snězení spalte

Perorální poživatiny neřádily v poslední době pouze za oceánem a řádně zamíchaly již tak skleslou náladou na smutečním obědě v severoněmeckých Roztokách.

Flashback 56: Po snězení spalte

Jedenáct truchlících přivedlo k nevolnosti a závratím čokoládové brownie z dezertního menu dotyčné restaurace, opět z důvodu přítomnosti účinných látek konopného původu. Na vině byl omyl provozovatelky podniku, jejíž osmnáctiletá dcera, která jí pomáhá s přípravou cukrářského sortimentu, umístila v lednici plech s psychoaktivními zákusky tak, že působil jako připravený k distribuci zákazníkům. Zážitek všichni pozůstalí samozřejmě přežili, byť si takový způsob popohřebního zármutku nejspíše nepředstavovali. Maximálně snad s čestnou výjimkou přesvědčených členů Společnosti přátel žehu, kteří truchlí pokoutně za rohem občasně či pravidelně, a případná funerální ceremonie je pak zastihne ve veskrze příjemném rozpoložení. Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 56: Po snězení spalte

30.11.2019
Flashback 55: Kontejnér spotting

Flashback 56: Po snězení spalte

19.10.2019
Flashback 55: Jak se mák?

Flashback 56: Po snězení spalte

13.10.2019
Flashback 55: Vigyázz! Rendőrség!

Flashback 56: Po snězení spalte

26.10.2019
Flashback 55: Spálit


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu