55

Flashback 55: Poďte dál!

V Avignonu ještě ani nepozametli poslední vajgly po vzrušených debatách kritiků při červencovém divadelním festivalu a působivé francouzské sídlo se opět hlásí o své místo na slunci a mezinárodní pozornost.

Flashback 55: Poďte dál!

Sedmého září se v jeho ulicích odehrála pitoreskní scénka nabývající nejeden prvek klasického komediálního skeče. Patnáctiletý mladík za volantem auta brázdil noční ulice a vyhlížel po okolí potenciální zájemce pro odběr ze zásoby 26 gramů plně kuřitelného konopí. Na rožku přibral do vozu dva zaujaté nakupující, jenže ve chvíli, kdy mělo dojít k prodeji, se oba muži legitimovali jako dva policisté v civilu, kteří v příslušném okrsku právě vykonávali obchůzku. Zadržený byl po několika hodinách propuštěn a v listopadu zamíří k soudu pro mladistvé. Tak příště aspoň na kole: papírů netřeba a i elementárně zručný cyklista dokáže z nosiče setřást sebevětšího dotěru. 

...........................................................................................................................

Další perličky ze světa Legalizace najdete v magazínu č. 55. Dále se dočtete, jak konopí ulevuje od PTSD nebo proč je sex na konopí lepší, dělší a orgasmičtější. Pro všechny předplatitele jsme do přílohy nachystali papírky Mascotte jako dárek. Aktuální číslo magazínu je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 55: Poďte dál!

14.9.2019
Flashback 54: … nezhasne a nezhasne

Flashback 55: Poďte dál!

17.8.2019
Flashback 54: S sebou: svačinu!

Flashback 55: Poďte dál!

19.10.2019
Flashback 55: Jak se mák?

Flashback 55: Poďte dál!

26.10.2019
Flashback 55: Spálit


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu