55

Flashback 55: Jak se mák?

Česká či přesněji řečeno českomoravskoslezská kotlina pak přispívá do letního spektra narkopodivností varovným srpnovým tlampáním obchodního řetězce Lidl, upozorňujícím na problematičnost jím prodávaného mletého máku značky Belbake (pro postižené i zájemce – znovu opakujeme: značka Belbake).

Flashback 55: Jak se mák?

Jak bylo zjištěno, v regálech prodejen na Moravě, Slezsku a části východních Čech byly v polovině srpna k dostání balení s expirací v dubnu roku 2020 (ještě jednou opakujeme, toto upozornění je bezpečnostní!), které měly obsahovat zvýšené množství morfinu a kodeinu. Upečení takového dezertního závinu tak mohlo strávníkům působit nevolnost a trávicí obtíže, a proto řetězec garantuje všem dotčeným kulinářům vrácení peněz výměnou za odevzdání co možná největšího objemu sypání, a to i bez nákupní účtenky. Životu nebezpečný takový objem určitě není, ale relativní mocnost šíření zprávy napovídá, že po takové sladkosti budete mít mák v šišce jako nikdy. Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 55: Jak se mák?

5.1.2012
Magazín Legalizace 09 právě vychází

Flashback 55: Jak se mák?

8.11.2012
Dva americké státy ukončily po 75 letech prohibici konopí!

Flashback 55: Jak se mák?

30.10.2015
Vstupní bránou do světa drog je právě jejich prohibice

Flashback 55: Jak se mák?

14.6.2012
Vyplň krátký dotazník a vyhraj předplatné magazínu Legalizace!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu