55

Sex na konopí: lepší, delší, orgasmičtější

Ať už jste mladí a neklidní, momentálně na singl turné anebo vaše šediny září v posteli stejně jako vaše životní zkušenosti, konopí vám dokáže zvýšit kvalitu, četnost a intenzitu sexuálního potěšení. Jakkoli bylo toto tvrzení do této doby považováno za lobbing vyhulenců, dnes se můžeme opírat o údaje z výzkumů a vesele tak bořit další mýtus o konopí.

Sex na konopí: lepší, delší, orgasmičtější

Sex na konopí opravdu není totéž co mnohahodinová syrová soulož pod vlivem stimulantů. A přesto se stále jedná o poměrně velké tabu, v očích veřejnosti řazené někam mezi projev drogové prostopášnosti a příznak sexuální poruchy. Pravdou je ale pravý opak: konopí ve spojení se sexuálními prožitky dokáže léčit traumata, vztahy a třeba i tak závažné civilizační „choroby“, jako je zanedbaný orgasmus. 

Američtí vědci zjistili 

Jedna nedávná studie, která probíhala v červnu a červenci letošního roku, přináší do stále přetrvávajícího mystéria sexu a konopí nová data. Na jejich základě se potvrzuje, že milování pod vlivem kanabinoidů neznamená jen prázdný přenos tekutin, ale skutečný, obohacený zážitek, který má významný vliv nejen na sexuální zdraví jednotlivců, ale i na partnerský život.  Studie je výsledkem průzkumu, který se konal pod záštitou výrobce vibrátorů Lioness a konopné distribuční společnosti Eaze a který online vyplňovalo 432 respondentů v Severní Americe. Ti během dvou měsíců užívali konopné produkty s různými poměry CBD a THC formou inhalace, konzumace rozličných pochutin a používáním konopného lubrikantu.  Vedoucí projektu Peter Gigante zahájil tento výzkum v naději, že vědomosti o příznivých účincích konopí na sexuální život opřené o reálná fakta z výzkumu povzbudí v lidech touhu pochopit, jak si mohou díky konopí zásadně zlepšit přístup k sexuálnímu potěšení. Závěrečná zpráva pak přináší jednoznačná fakta.  

Některé páry přisuzují konopí nejen zlepšení sexuálního života, ale i samotného vztahu. 

Konopí zajistí delší radovánky

Data sesbíraná od účastníků výzkumu ukázala, že průměrný čas potřebný k dosažení orgasmu při partnerském sexu trvá 34,6 minuty, při svépomocné honbě za uspokojením je to 19,2 minuty a s pomocí inteligentního vibrátoru 12,6 minuty. Po užití konopí 73 procent respondentů uvedlo, že se jejich partnerské milování prodloužilo, a 64 procent se přiznalo k tomu, že nyní touží věnovat více času sebeuspokojování. Manželské páry rovněž uváděly, že mají chuť věnovat více času milování než kdy dřív. Nejvýznamnější dopad na délku a frekvenci orgasmu pak mělo působení THC. 

Více orgasmů

Téměř polovina účastníků uvedla, že po užití konopí jako prostředku k vylepšení sexu zažila více orgasmů než dříve, ať už při partnerském sexu nebo během masturbace (48 procent, respektive 43 procent). I zde se za potěšením skrýval příjem THC. 

Snadnější a intenzivnější orgasmus

63 procent účastníků průzkumu uvedlo, že když byli sólo, konopí jim usnadnilo dosáhnout orgasmu. Hezkých 71 procent se domnívá, že užívání konopí je přiblížilo k orgasmu při partnerském sexu. „Respondenti zjistili, že konopí pomohlo zkrátit dobu potřebnou k dosažení orgasmu, ať už s partnerem nebo bez něj,“ uvádí se ve zprávě. Podle sběru dat z chytrých vibrátorů se také podařilo dokázat, že konopí dokáže zintenzívnit a prodloužit orgasmus v průměru o 14 procent. Průměrná délka orgasmu tak byla prodloužena na 33,6 sekund! 

Celkově větší spokojenost

Bezmála 80 procent respondentů hodnotí několikatýdenní výzkumný projekt jako skvělý způsob, jak si zlepšit sexuální prožitky jak při chvílích sebepoznávání a sebeuspokojování, tak při partnerské interakci. Celkově 90 procent manželských párů hodnotilo užívání konopí jako skvělý prostředek k lepšímu sexuálnímu prožitku.  V tomto kontextu je zajímavé, že bylo provedeno i přímé srovnání s alkoholem. Uspokojivější předehru, lepší napojení na partnera, delší milování i intenzivnější orgasmy si u konopí pochvalovalo 55 až 65 procent párů, zatímco alkoholu dávalo přednost ve všech čtyřech kategoriích pouze 2 až 3 procenta respondentů. 

...........................................................................................................................

Celý rozhovor najdete v magazínu č. 55. Dále se dočtete, jak konopí ulevuje od PTSD nebo proč je sex na konopí lepší, dělší a orgasmičtější. Jak pěstovat jako profík a kdy se nevyplatí předvádět své úspěchy na sociálních sítích? Pro všechny předplatitele jsme do přílohy nachystali papírky Mascotte jako dárek. Aktuální číslo magazínu je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Sex na konopí: lepší, delší, orgasmičtější

26.2.2017
Sex pod vlivem alkoholu, nebo raději konopí? Věda hledá odpověď

Sex na konopí: lepší, delší, orgasmičtější

24.7.2018
SEX, PROŽÍVÁNÍ A PSYCHEDELIKA

Sex na konopí: lepší, delší, orgasmičtější

10.11.2013
Orgasmus 2.0: droga internetové generace


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu