55

Soutěž s Legalizací 55: Výživa od GHE

Společnost General Hydroponics Europe (GHE), která právě mění název na Terra Aquatica, založili William Texier a Noucetta Kehdi ve Francii již v roce 1994. Oba předtím získali mezinárodní uznání díky hydroponické farmě, kde počátkem devadesátých let minulého století pěstovali plodiny pro restaurace v oblasti Sanfranciské zátoky, jež se honosily michelinskou hvězdou.

Soutěž s Legalizací 55: Výživa od GHE

Zakladatelé společnosti jsou uznávaní v akademických kruzích po celém světě a oba často cestují a přednášejí. Napsali a vydali řadu článků a knih. Mezi nejznámější patří kniha Williama Texiera Hydroponie pro každého, která je v současnosti dostupná v sedmi jazycích včetně češtiny a pěstitelům poskytuje nepřebernou škálu informací a vědomostí o tom, jak pěstovat rostliny pro sebe i svou rodinu. Od počátku se v GHE soustředili na inovace a vyvíjení nových produktů a metod, které vycházejí ze skloubení výhod hydroponické technologie s kvalitou a ekologickou citlivostí organických metod. Produkty společnosti GHE dnes dodávají živiny jak plodinám, které lidem poskytují potravu a léčiva, tak rostlinám, jež zdobí okolní prostředí. Jsou vytvářeny tak, aby ve všech typech prostředí splňovaly specifické požadavky pěstitelů, kteří kultivují rostliny pro osobní a místní potřebu.

Jestliže na vlastní zahrádce toužíte vyzkoušet kvalitu živin a substrátů společnosti GHE, doporučujeme vám odpovědět na jednoduchou otázku a zařadit se do slosování o skutečně výživné ceny. Pokud byste si s odpovědí nevěděli rady, zkuste se podívat na webové stránky www.eurohydro.com.

Otázka:

Jaké zní nové jméno našeho stoprocentně organického hnojiva?

Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo poštou na adresu vydavatele nejpozději do 11. 11. 2019. Do předmětu uveďte „GHE“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace. 

Vylosovaní výherci získají: 

1. cena 

  • náplavová vana Ebb & Grow
  • 2 x výživa FloraCoco 5l
  • substrát Cocotek 50l

 2.cena

  • hydroponická jednotka AquaFarm
  • 3 x výživa Flora Series 5l
  • granulový substrát 50l

3.cena

  • 2 x výživa Pro Organic 1l
  • kořenový stimulátor Root Booster 1l 
  • stimulátor květu Bloom Booster 1l 
  • substrát Light Mix 50l 

GHE a magazín Legalizace vám přejí mnoho štěstí!

Odpověď na minulou soutěžní otázku byla: 2015

Výhry získávají: 1. Jiří, 2. Vojtěch, 3. Eva 

Výhercům gratulujeme! 

.......................................................................................................................

Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Soutěž s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění podmínek naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře. Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu