Dub Club Prague #3: Iration Steppas meets Sinai soundsystem

Iration Steppas, kteří zahrají už tento pátek v Praze, jsou dubovou legendou, kterou není třeba příliš představovat. Mark Iration, srdce a mozek celého projektu, se hudbě věnuje už od začátku 80. let.

Dub Club Prague #3: Iration Steppas meets Sinai soundsystem

Svůj první soundsystém "Ital Rockers” postavil na přelomu 80. a 90. let, a jen o něco později i svoje legendární “High Rise" studio. Okolo roku 1993 se potkal s Dennisem a.k.a. D. Rootical, s kterým vytvořili nejen alternativní projekt Kitachi (vycházející na legendárním labelu Dope On Plastic), ale především postavili původní “Iration Steppas soundsystem”. Do šíršího povědomí se dostali vydáním hned prvního singlu "Scud Missile”/“Mistical Warrior”, po kterém následovalo mnoho dalších jako “Killimanjaro”, “Reminiscence”, “Jungle Jungle”, “Locks” nebo “What’s Wrong”; stejně jako několik alb. Osobitý zvuk Iration Steppas nevratně změnil podobu moderního dubu a ovlivnil tak celou hudební generaci. Důvodem, proč jsou i dnes jejich show naprosto unikátní, je především to, že velkou část z toho nejlepšího co Mark Iration prezentuje, dodnes nikde nevydal, a tak jediná možnost, jak si to naplno vychutnat, jsou právě jeho vystoupení.

Nenechte si ujít jedinečný díl DUB CLUB PRAGUE, už v pátek 20. září v klubu Fuchs 2 na pražské Štvanici! 

Vstupenky zde. 

Sinai Sound System je v současnosti jedním z nejprogresivnějších evropských soundsystémů. Ačkoliv se počátek jeho veřejného působení datuje teprve do roku 2014, už dnes má maximální respekt napříč globální dub/soundsystémovou scénou. Mužem č.1 je Huw Williams, jehož filosofií je propojovat tradičním přístup k soundsystémové kultuře s možnostmi nejmodernějších technologií z oboru audio a zvukové reprodukce. Jeho zvuková souprava, která vychází z původního Iration Steppas soundsystému, je dnes považována za jednu z nejlíp znějících na poli dub/reggae soundsystémů. I díky tomu je dnes zván, aby zvučil na těch nejlepších evropských mejdanech, jako například na letošní Dub Academy na Rototom Sunsplash nebo na Outlook Festivalu, včetně boat parties na moři. Stálá crew SINAI dnes čítá 4 osoby, každou se specializací na jinou oblast této kultury - od stavění speakerboxů až po originální hudební produkci. SINAI se také proslavil jako vůbec první soundsystém, který kdy zvučil oficiální Boiler Room event.

20. 9. máte v klubu Fuchs2 na pražském ostrově Štvanice jedinečnou možnost zažit setkání Mistra a svého žáka - Iration Steppas meets Sinai Soundsystem. Buďte připraveni! Brány Dub Club Prague se znovu otevírají. 

................................................................................................................

Kdy: 20. září 2019
Kde: Fuchs 2, Praha
Vstupenky: 330 Kč 
Aktuality sledujte v události na FB


Dále by vás mohlo zajímat…
Dub Club Prague #3: Iration Steppas meets Sinai soundsystem

16.8.2011
Petice za umožnění léčby konopím v ČR

Dub Club Prague #3: Iration Steppas meets Sinai soundsystem

12.3.2018
Vyvracíme mýty o legalizaci #2: Legalizace povede ke zvýšení počtu dospělých uživatelů a tím bude ohrožovat veřejné zdraví

Dub Club Prague #3: Iration Steppas meets Sinai soundsystem

11.4.2011
Ti všichni už si předplatili legalizaci :)

Dub Club Prague #3: Iration Steppas meets Sinai soundsystem

7.2.2015
Barma se vrací k tomu, co jde na odbyt: k heroinu


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu