54

Flashback 54: Sjetá a agresivní

A jak se na jednom konci USA vesele legalizuje, na druhém se jisté státy drží striktní drogové doktríny a chtějí vás postihnout za všechno, co je stran držení psychoaktivních látek možné.

Flashback 54: Sjetá a agresivní

Pětatřicetiletý občan státu Alabama Mickey Joel Paulk u soudu kvůli nezákonně držené zbrani a drogám jen překvapeně zvedal obočí, když mu strůjci spravedlnosti přihodili na krk ještě zločin proti volné přírodě. Při razii v jeho domě objevili policisté mimo jiné také veverku v kleci (což je zde považováno za týrání zvířat) a viní Paulka z pokusného krmení hlodavce pervitinem za účelem stvoření „attack squirel“, tedy útočné veverky. Obžalovaný vlastnictví zvířátka přiznal s komentářem, že ji má od (jejího) dětství a rozhodně by milovaného tvora takovému nebezpečí nevystavil. Pro precedenty není třeba chodit daleko – předobraz ikonické veverky z animáku Doba ledová, fanaticky, euforicky a neúnavně se ženoucí za mýtickým žaludem, nemohla přece vzniknout jinak než praktickým experimentem obdobného rázu.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 54: Sjetá a agresivní

17.8.2019
Flashback 54: S sebou: svačinu!

Flashback 54: Sjetá a agresivní

24.8.2019
Flashback 54: Rolling + Stoned

Flashback 54: Sjetá a agresivní

13.7.2019
Flashback 53: Tykadlak

Flashback 54: Sjetá a agresivní

20.7.2019
Flashback 53: Setí jako dětí


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu