54

Flashback 54: Sjetá a agresivní

A jak se na jednom konci USA vesele legalizuje, na druhém se jisté státy drží striktní drogové doktríny a chtějí vás postihnout za všechno, co je stran držení psychoaktivních látek možné.

Flashback 54: Sjetá a agresivní

Pětatřicetiletý občan státu Alabama Mickey Joel Paulk u soudu kvůli nezákonně držené zbrani a drogám jen překvapeně zvedal obočí, když mu strůjci spravedlnosti přihodili na krk ještě zločin proti volné přírodě. Při razii v jeho domě objevili policisté mimo jiné také veverku v kleci (což je zde považováno za týrání zvířat) a viní Paulka z pokusného krmení hlodavce pervitinem za účelem stvoření „attack squirel“, tedy útočné veverky. Obžalovaný vlastnictví zvířátka přiznal s komentářem, že ji má od (jejího) dětství a rozhodně by milovaného tvora takovému nebezpečí nevystavil. Pro precedenty není třeba chodit daleko – předobraz ikonické veverky z animáku Doba ledová, fanaticky, euforicky a neúnavně se ženoucí za mýtickým žaludem, nemohla přece vzniknout jinak než praktickým experimentem obdobného rázu.

............................................................................................................................

Další perličky ze světa legalizace najdete v magazínu č. 54. Dále se dočtete, jak konopí ovlivňuje náš imunitní systém a jak ho lze využívat v terapii autismu. Proč se konopným klubům daří jen ve Španělsku a jak by to vypadalo u nás? K legalizaci nám své řekl legendární Ben Donkers a o nesmyslnosti zákazů píše Jindřich Vobořil. Nechybí  lekce hippies o LSD a spojení s přírodou. Aktuální číslo magazínu je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 54: Sjetá a agresivní

13.7.2019
Flashback 53: Tykadlak

Flashback 54: Sjetá a agresivní

20.7.2019
Flashback 53: Setí jako dětí

Flashback 54: Sjetá a agresivní

24.8.2019
Flashback 54: Rolling + Stoned

Flashback 54: Sjetá a agresivní

17.8.2019
Flashback 54: S sebou: svačinu!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu