54

Vliv kokainu na erekci

Kokain a penis nejsou úplně kamarádi, jak ukazují nové výzkumy. Spektrum souvisejících trablí je bohatší než seznam nechtěných příměsí v pouličním koksu – od scvrklého pinďoura přes snížený počet spermií až po priapismus, tedy neutuchající erekci, která není zas tak báječná, neboť bolí. Ale pozor, kokeš dokáže i horší věci!

Vliv kokainu na erekci

Penisům na drogách pšenka nekvete. Důvodů je více, ale hlavní z nich je ten, že stimulanty jako MDMA a kokain působí jako vasokonstriktory. To znamená, že zužují krevní cévy a tím i zhoršují krevní oběh. Ve výsledku to neznamená nic menšího, než že se pánům penis smrskne na rozměry menší než malé. Těm, kdo si tyto substance již někdy vyzkoušeli, zde patrně není třeba nic vysvětlovat, jelikož tyto patálie zažili doslova z první ruky. Největší prekérka spočívá v tom, že po našňupnutí kokosem přichází i chuť na sex. A to právě není úplně ideální choutka ve chvíli, kdy se páníčkova chlouba choulí v pozici malého mrtvého brouka.

Touha bez kondomu

„Podle nedávné studie způsobuje konzumace kokainu zvýšení sexuální touhy, ale vede k méně častému použití kondomu,“ vysvětluje poněkud jinotajně doktorka Mary Samplaski, vedoucí oddělení mužské plodnosti na Urologickém ústavu Jihokalifornské univerzity. „Každý muž je sice jiný, ale u mnoha z nich užívání kokainu skončí sexuální dysfunkcí.“

Kokain způsobuje potíže s ejakulací a snižuje množství spermatu.

„Kokain způsobuje potíže s ejakulací a snižuje množství spermatu,“ konstatuje lakonicky doktorka Mandy Tozerová, ředitelka londýnské kliniky reprodukční medicíny CARE Fertility. „Chronické užívání kokainu může ovšem vést i k priapismu, což je stav přetrvávající bolestivé erekce, často vyžadující lékařský zákrok.“ I úsměv mi tuhne na rtech. Znamená to ledové obklady, injekci adrenalinu, případně punkci penisu, tedy jeho vyprázdnění. „Je to závažná porucha a může mít trvalé následky,“ varuje sveřepé kokainisty doktorka Tozerová.

To byla jízda

Pojďme si to shrnout. Kokain vás uvězní v nesnesitelném stavu, kdy zoufale prahnete po sexu, ale nemůžete si ho dopřát, protože se vám nepostaví. Když už se vám postaví, nebudete mít náladu na kondom, čert vem sexuálně přenosné nemoci. A pak budete přirážet do omrzení, protože se ne a ne udělat. A teď bonus: Když to s pudrováním rypáčku přeženete, může vám naběhnout erekce tak kolosálně neoblomná, že skončíte na místní pohotovosti. Dobře, možná raději ne na místní. A ještě třešnička na dortu: Zvyšujete si naději na to, že se vám radikálně zmenší počet spermií. Jak mě upozorňuje doktorka Tozerová, je prokázáno, že požívání kokainu je běžnější u mužů s nižším počtem spermií a že jeho chronické užívání může snížit stavy těch bičíkatých potvůrek. Jako by toho nebylo málo, kokain se hojně užívá ruku v ruce s alkoholem, a i příležitostný kuřák nakonec usoudí, že si může dát cígo, vždyť přece kouří, „jen když je na sračku“. Přitom jak alkohol, tak tabák mají na spermie neblahý dopad.

..............................................................................................................................

Celý článek najdete v magazínu č. 54. Dále se dočtete, jak konopí ovlivňuje náš imunitní systém a jak ho lze využívat v terapii autismu. Proč se konopným klubům daří jen ve Španělsku a jak by to vypadalo u nás? K legalizaci nám své řekl legendární Ben Donkers a o nesmyslnosti zákazů píše Jindřich Vobořil. Nechybí  lekce hippies o LSD a spojení s přírodou. Aktuální číslo magazínu je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Vliv kokainu na erekci

12.1.2019
Kolik THC je už za hranou?

Vliv kokainu na erekci

14.3.2016
Kokain ovlivňuje životy nás všech

Vliv kokainu na erekci

7.3.2011
Koka a kokain, potravina a droga

Vliv kokainu na erekci

31.12.2016
Psychoaktivní zvířátka a jiná havěť


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu