54

Flashback 54: Rolling + Stoned

Zapomeňte na všechny ty prudérní důchodce, kteří vás kdy svéráznou rychlostí nadháněli s motyčkou okolo zahrádky, protože prostě jenom vypadáte, že si pícháte marihuanu.

Flashback 54: Rolling + Stoned

Mick Jagger, letos šestasedmdesátiletý, zároveň jistě není tím správným reprezentativním vzorkem své věkové skupiny, a předměty jako motyčka beztak při svém trdlování neupotřebí, jeho gesto na nedávném koncertě v Chicagu ale řadě jeho vrstevníků směle vypálilo rybník. Frontman Stounů přivítal přítomného guvernéra státu Illinois Jaye B. Pritzkera, „který právě dnes legalizoval konopí v Illinois, takže si budete moct od příštího ledna všichni legálně zapálit.“ Bouřlivý potlesk patřil i Jaggerově dobré informovanosti: ten samý den totiž guvernér zákon podepsal a platnosti skutečně nabude s lednem 2020 a rozšíří již tak početnou rodinu států americké Unie, kde je možno hulčo legálně vlastnit. Zpěvák se už před časem vyslovil pro legalizaci všech drog v rodné Británii. Však kdo by se nechtěl na stará kolena koptit v záhonku.  

.............................................................................................................................

Další perličky ze světa legalizace najdete v magazínu č. 54. Dále se dočtete, jak konopí ovlivňuje náš imunitní systém a jak ho lze využívat v terapii autismu. Proč se konopným klubům daří jen ve Španělsku a jak by to vypadalo u nás? K legalizaci nám své řekl legendární Ben Donkers a o nesmyslnosti zákazů píše Jindřich Vobořil. Nechybí  lekce hippies o LSD a spojení s přírodou. Aktuální číslo magazínu je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 54: Rolling + Stoned

6.7.2019
Flashback 53: Na dobírku

Flashback 54: Rolling + Stoned

22.6.2019
Flashback 53: Radši prda

Flashback 54: Rolling + Stoned

20.7.2019
Flashback 53: Setí jako dětí

Flashback 54: Rolling + Stoned

17.8.2019
Flashback 54: S sebou: svačinu!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu