54

Fotosoutěž: Komu se nelení, tomu se zelení!

Během letošní sezóny jsme pravidelné čtenáře a předplatitele našeho magazínu tradičně zásobili pečlivě vybranými dárky v podobě semínek od našich oblíbených semenných bank, takže se už těšíme na další várku fotek pěstebních úspěchů. Pošlete nám fotky rostlin z legalizační kolekce a vyhrajte hodnotné ceny, které věnoval partner soutěže, e-shop 5semen.cz, český specialista na prodej osiv.

Fotosoutěž: Komu se nelení, tomu se zelení!
Vítězná fotka loňské fotosoutěže, Super Skunk od SeedStockers. Kdo jí letos trumfne?

Jak soutěžit?  

  • Pošlete nám fotky svých pěstebních úspěchů se semínky z Legalizace na e-mail fb.soutez@legalpub.cz, do předmětu napište „Komu se nelení“. Do textu e-mailu nezapomeňte uvést, o jakou se jedná odrůdu. Počet fotek na osobu není omezen a posílat nám je můžete průběžně až do 25. 10. 2019. Nezapomeňte připojit i fotku magazínu, se kterým jste si semínko objednali, anebo magazín umístěte rovnou do záběru. 
  • Ze všech zaslaných příspěvků v redakci vybereme deset nejlepších, které zveřejníme v samostatném albu na našich facebookových stránkách (FB/magazinlegalizace). Zvítězí fotka s nejvyšším počtem lajků. Fotografie finalistů budou zveřejněny v magazínu Legalizace č. 56 a výherci si budou moci převzít ceny v kamenné prodejně 5semen.cz v Praze, anebo jim je zašleme poštou. 

Letos do soutěže můžete přihlásit tyto model(k)y: 

Ceny

1.  36 ks feminizovaných a 6 ks regular semen odrůdy Original Gelato #41 v hodnotě 4325 Kč.
2.  36 ks feminizovaných samonakvétacích semen Dwarf 420 AUTO v hodnotě 3.625 Kč.
3. 12 ks feminizovaných semen Girl Scout OG v hodnotě 1.350 Kč.
4. 12 ks feminizovaných samonakvétacích semen Original Amnesia Haze AUTO v hodnotě 1.350 Kč.
5.  6 ks feminizovaných semen Golden Rollex Limited Edition v hodnotě 550 Kč.

Všechna semena pochází ze stáje oblíbené semenné banky Natural Seeds.
Součástí každé výhry je jako pozornost také tričko, kšilt, drtička a papírky.

Redakce magazínu Legalizace a 5semen.cz vám přejí krásné chvíle s rostlinami a pohodové léto! 

...................................................................................................................................

Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Pět šťastných s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění pravidel soutěže naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře.

PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu