54

Soutěž s Legalizací a Sumo Seeds

Sumo Seeds jsou semenná bankou s nizozemskými kořeny. Nadšencům z této společnosti se po letech výzkumu a šlechtění podařilo vytvořit rozmanitou kolekci semen různých konopných odrůd. Tým pěstitelů procestoval prakticky celý svět ve snaze získat cenné původní místní genetiky, a to s velikými úspěchy.

Soutěž s Legalizací a Sumo Seeds

Díky těmto investicím se Sumo Seeds podařilo nashromáždit mnoho delikátních a vzácných konopných odrůd, čímž se odlišují od ostatních semenných bank. Ve snaze nabídnou svým zákazníkům jen ta nejlepší feminizovaná, samonakvétací i CBD semena Sumo Seeds neustále kontrolují kvalitu, genetiku a klíčivost semen i účinky svých modelů. Máte-li i vy zájem kontrolovat kvalitu a klíčivost semen od Sumo Seeds, není nic jednoduššího, než se zapojit do soutěže a vyhrát vskutku lákavé ceny. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, zařadit odpověď do slosování a možná to budete právě vy, kdo se bude pyšnit bohatou výhrou. Případnou nápovědu hledejte na webových stránkách www.sumoseeds.com

Otázka: Ve kterém roce vyhrála odrůda Sumo's OG Kush první cenu na Highlife Cupu v Amsterdamu v kategorii Overall? 

Vylosovaní výherci získají: 

1. cena

 • 4 balení (v každém balení jsou 3 semena) outdoorových odrůd (Cold Thunder, Blue Nitro Haze, Maya Gold a Maroc Rouge)
 • 4 balení samonakvétacích odrůd (AK Full Auto, White Widow Original Auto, Sumo's OG Kush Auto a West Coast Bubbles Auto)
 • 1 balení sativové odrůdy (Strawberry Cream)
 • 1 balení indikové odrůdy (Appleberry)
 • tričko s logem Sumo Seeds, balící podložka, drtička, squeeze-cap filmovka, samolepky 

2. cena

 • 3 balení outdoorových odrůd (Cold Thunder, Blue Nitro Haze, Maya Gold)
 • 3 balení samonakvétacích odrůd (AK Full Auto, White Widow Original Auto, Sumo's OG Kush Auto)
 • balící podložka, drtička, squeeze-cap filmovka, samolepky 

3. cena

 • 2 balení outdoorových odrůd (Cold Thunder, Blue Nitro Haze)
 • 2 balení samonakvétacích odrůd (AK Full Auto, White Widow Original Auto)
 • balící podložka, drtička, squeeze-cap filmovka, samolepky 

Sumo Seeds a magazín Legalizace vám přejí mnoho štěstí!

Odpověď na minulou soutěžní otázku byla: Red Mandarine F1 Fast Version

Výhercům gratulujeme! 

Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo poštou na adresu vydavatele nejpozději do 16. 9. 2019. Do předmětu uveďte „Sumo Seeds“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace.  

.......................................................................................................................

Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Soutěž s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění podmínek naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře. Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu