53

Flashback 53: Na dobírku

I poštovnímu klokanovi to občas uskočí kamsi do outu. Policie v jihoaustralském Werribee obdržela hlášení od poněkud nepokojných manželů důchodového věku, kterým před prahem přistál doručený dvacetikilový balík, po jehož otevření se na penzisty smála cihla bílé krystalické hmoty.

Flashback 53: Na dobírku

Ponechme stranou spekulací, že jistá skupina lidí vyššího věku hlásí bezpečnostním složkám i omylem koupené balení Zátkovy polohrubé mouky, v tomto případě se látka skutečně ukázala být metamfetaminem s pouliční cenou přesahující přepočtenou sumu 160 milionů korun. Další obdobně naditý pytel se pak našel v příbytku již zatčeného třicetiletého muže na předměstí nedalekého Melbourne, kam, jak se dá předpokládat, nejspíš dovedla kriminalisty zpáteční adresa – i tento nešťastník se přece před odbavením nákladu musel poprat s podacím lístkem. Astronomická hodnota až osmi set tisíc dávek veselého zboží pak podává nejlepší výpověď o spokojenosti seniorů s financováním australského důchodového systému.  Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 53: Na dobírku

22.6.2019
Flashback 53: Radši prda

Flashback 53: Na dobírku

15.6.2019
Flashback 53: Držet linku

Flashback 53: Na dobírku

18.5.2019
Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

Flashback 53: Na dobírku

13.4.2019
Flashback 52: Sjetá celá rodina


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu