Letní nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

K předplatnému našeho magazínu si nyní můžete vybrat také jeden ze zvýhodněných dárkových balíčků se slevou až 30 %.

Letní nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

Balíček „Konopí“

Doplňte si předplatné Legalizace o další periodikum věnované konopí, abyste měli každý měsíc něco nového na čtení! Jedná se rovněž o dvouměsíčník, Konopí se však zabývá výhradně konopnou léčbou. Přináší aktuální zpravodajství o vědeckých výzkumech a lékařských studiích z domova i zahraničí, informuje o léčbě konkrétních nemocí na základě poznatků z praxe i výzkumu, zveřejňuje autentická svědectví pacientů a spolupracuje s předními vědci, lékaři a dalšími odborníky. Redakci tvoří tým zkušených publicistů s bohatou praxí v oboru.

S ročním předplatným za 522 Kč.
S dvouletým předplatným za 999 Kč.
www.magazin-konopi.cz

..............................................................................................................

Balíček „Kokain“

Kokain se stal lidovou drogou: 90 procent bankovek, které jsou v Německu v oběhu, vykazuje stopy této látky. A nikdo neví lépe, jak k tomu mohlo dojít, než Stefan Liebert. Potomkovi rodiny z hamburského Kiezu bylo 18 let, když mu bílý prášek dopomohl k vytouženému vstupu do high society. Jeho příběh líčí vzestup a pád německého „sněhového“ krále. Poskytuje exkluzivní náhled do izolovaného světa drogového dealera. A konstatuje: kokain, kdysi pohonná látka elity, se stal hračkou mas.

S ročním předplatným za 563 Kč.
S dvouletým předplatným za 917 Kč. 


www.legalmarket.cz 

Předplatné Legalizace s balíčkem dle výběru si můžete snadno objednat zde. 

..............................................................................................................

Balíček „Green Poison XL Auto“ 

Nádherná samonakvétací odrůda třetí generace od Sweet Seeds, Green Poison XL Auto, skvěle doplní sbírku vašich osiv pro tuto sezónu, která již sice započala, nicméně stále ještě není pozdě přihodit pár rychlých „automatů“ do záhonku. Nenechávejte nic na náhodě a nachystejte si díky předplatnému kolekci zajímavých semínek, které budou chloubou každé zahrady. V našem balíčku najdete 5 semínek. Těšit se můžete na intenzivní a příjemné sladké tóny ovocného aroma a nasládlou chuť s náznaky rukoly a vlašského ořechu.


S ročním předplatným za 897 Kč.
S dvouletým předplatným za 1 251 Kč.
www.sweetseeds.es

..............................................................................................................

Balíček „Autofarmer“

Pro veliký zájem obnovujeme balíček se stolní hrou Autofarmer. Jde o karetní hru o pěstování konopí pro 2–4 hráče na cca 15 minut. V Autofarmerovi se zhostíš role zahrádkáře s cílem vypěstovat co nejvíc gramů konopí. Číhají zde nejen přírodní pohromy v podobě nemocí nebo špatného počasí, ale také švestky či svilušky. Hra se díky způsobu získávání semínek a jejich následnému klíčení vyznačuje vysokou „znovuhratelností“. Každou hru tak začínáte s rozdílnou zahradou a musíte tomu přizpůsobit i svou strategii. Ručně kreslená grafika od známého brněnského ilustrátora Slakinglizarda. 

S ročním předplatným za 704 Kč. 
S dvouletým předplatným za 1 058 Kč.
www.autofarmer.cards Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu