53

Dárek v čísle 53: Sweet Gelato Auto®

V příloze nové Legalizace všichni předplatitelé našli dárek v podobě semínka Sweet Gelato Auto® od oblíbené seedbanky Sweet Seeds, která udává směr ve šlechtění samonakvétacích a rychle kvetoucích odrůd. Čím je tohle španělské cukrátko obsypané křišťálovými krystaly voňavé pryskyřice výjimečné?

Dárek v čísle 53: Sweet Gelato Auto®
Sweet Gelato Auto® od Sweet Seeds.

Sweet Gelato Auto®  je samonakvétací verzí jedné z nejsilnějších a nejslavnějších amerických linií pocházejících ze San Francisca: Gelato (Sunset Sherbet x Girl Scout Cookies “Thin Mint”). 

Vyznačuje se sladkou a ovocnou vůní se silnou přítomností Kush, včetně zemitých a dřevnatých tónů přecházejících do sušeného ovoce, ořechů, a jemných doteků máty a citrusů. Rostlina vytváří husté palice s vysokou produkcí velkých trichomů.

Pokud si Legalizaci ještě nepředplácíte, Sweet Gelato Auto®  anebo Green Poison Auto XL®  si můžete dodatečně objednat v příloze magazínu v konopném e-shopu Legalmarket.cz. 

Za účelem zavedení samonakvétacích genů v Sweet Gelato Auto® (SWS76) Sweet Seeds použili Killer Kush Auto® (SWS56), který byl vyvinut s genetikou OG Kush. Vlastnosti finálního hybridu jsou jedinečné a jen těžko bychom hledali odrůdu, která vytváří tak ojíněné palice bohaté na pryskyřici. 

Sladce ovocná vůně obsahuje zemitě dřevité tóny s náznakem sušeného ovoce a vlašských ořechů, ale i jemným nádechem máty a citrusu. Tak neváhejte, a pokud vám magazín se semínkem nepřistál ve schránce, objednejte si Legalizaci 53 se semínkem Sweet Gelaty v příloze dodatečně. 

..........................................................................................................................

JEŠTĚ NEMÁTE PŘEDPLATNÉ? 

Napravte to a zajistěte si pohodlné dodání Legalizace i s dárky až do schránky (v černé neprůhledné folii) za bezkonkurenčních 59 Kč za jedno číslo namísto 99 Kč v trafice.

PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu