PR ČLÁNEK

Soutěž o vstupenky na koncert OSHUN

OSHUN je nezávislé hip hop / soulové duo a zvuková manifestace Afrofuturismu. Používají digitální a akustické zvuky, tvrdé bicí a basy a ambientní harmonické struktury. OSHUN se spojují s duchem svých předků ve snaze představit pro všechny sladší budoucnost. Praze ji představí 12. června ve Futuru.

Soutěž o vstupenky na koncert OSHUN

Od vydání své debutové mixtape v roce 2015 OSHUN upoutaly přes 150 000 fanoušků na Youtube, Instagramu a Facebooku. Chválily je mimo jiné časopisy jako Rolling Stone, The FADER, Viceland, Huffington Post, NPR, Essence a Vogue. Vystoupily v USA a Brazílii, přestože stále studovaly na NYU v New Yorku. Byla to skvělá pouť a po absolvování univerzity tyto bohyně zahajují novou kapitolu své kariéry. OSHUN jsou připraveny vydat své debutové album seriálu “bittersweet” doprovázené působivými vizuály a dvouměsíčním turné po USA, Kanadě a Evropě.

Soutěž o vstupenky 

Zkuste štěstí a vyhrajte na pražský koncert jednu ze dvou vstupenek! Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku: 

Jak se jmenuje debutová mixtape OSHUN z roku 2015? 

Odpověď nám zašlete do půlnoci 9. 6. 2019 e-mailem na adresu fb.soutez@legalpub.cz. Do předmětu napište "OSHUN" a do zprávy nezapomeňte uvést své celé jméno. Vítěze vylosujeme ze všech správných odpovědí 10. 6. 2019 a budeme je kontaktovat e-mailem. 

Legalizace a Futurum Music Bar vám přejí hodně štěstí! 


Datum: 12. 6. 2019, start ve 21:00
Vstupenky na místě: 490 Kč
Předprodej: od 420 Kč
Sledujte FB událost.Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu