52

Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

Výrobci hnojiv, květináčů a okopávacích hrabiček zatím nezažívají nejzářivější období kariéry. Obrysy nižších tržeb předznamenaly závěry výzkumu vědeckého týmu z Kalifornské univerzity v Berkeley, kterým se podařilo genetickou modifikací jedné kvasinkové buňky získat vůbec poprvé kanabinoid THC syntetickou cestou, a to vůbec poprvé v rámci celistvého procesu.

Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

Experiment slibuje rychlejší a méně náročnou cestu k získání této zásadní konopné látky nežli při extrakci z rostlinného materiálu. Vzhledem k medicínskému potenciálu konopí dnes poptávka po kanabinoidech roste téměř raketově a laboratorní získávání THC a CBD by mohlo jen uspíšit další výzkum látek obsažených v konopí a vydat nový impuls k jejich masovější produkci. Není bez zajímavosti, že použitá kvasinka Saccharomyces cerevisiae hraje svou roli i při výrobě alkoholu. Ministerstvo průmyslu a obchodu na toto konto adresuje nevyžádanou radu, že čím více chlastu lidé koupí, tím budou kvasinky levnější a pivovary a lihovary zažijí obrození vlastního odvětví. Až to někdo povolí. Přirozeně. Tak na zdraví.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

27.4.2019
Flashback 52: Pruhovaná halucinace

Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

20.4.2019
Flashback 52: Líná včela

Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

11.5.2019
Flashback 52: Rok vepře bez peří

Flashback 52: Zelenina ze zkumavky

13.4.2019
Flashback 52: Sjetá celá rodina


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu