52

Flashback 52: Rok vepře bez peří

A zapadnout by neměl ani opožděný Ježíšek, který sladil hodinky s čínským Novým rokem, pročež se mohli kriminalisté z Národní protidrogové centrály těšit z nadílky mocné adekvátně ke zpoždění až v polovině února.

Flashback 52: Rok vepře bez peří

Označena jako běžná celulóza k výrobě papíru, vyvrbila se nakonec látka objevená ve dvou letadlech z Orientu jako methylglycidát, tedy důležitá surovina pro výrobu metamfetaminu alias pervitinu. Dvě tuny specificky zapáchající látky podle názoru policie nemohly být určeny pouze pro domácí výrobu a trh a další štace nákladu jsou tedy předmětem vyšetřování. Případ je obecně spojován s avizovanými čínskými investicemi v České republice, jakožto zkušební zásilka po trase nově budované Hedvábné stezky, aby se ukázalo, jak moc je fuk, co se tudy poveze. Jak moc budeme v klidu, až k nám poletí levná náhradní játra, ujgurská masová konzerva nebo sochy terakotového vojska, které nesouzní s ideály Čínské lidové armády.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 52: Rok vepře bez peří

30.3.2019
Flashback 51: Reklamní špeky

Flashback 52: Rok vepře bez peří

27.4.2019
Flashback 52: Pruhovaná halucinace

Flashback 52: Rok vepře bez peří

20.4.2019
Flashback 52: Líná včela

Flashback 52: Rok vepře bez peří

16.3.2019
Flashback 51: Žužlatelný letáček


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu