52

Čerstvá nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

Ještě si magazín nepředplácíte? Vyberte si k předplatnému jeden ze originálních dárkových balíčků a nechte si magazín doručit každé dva měsíce až do schránky s 30% slevou.

Čerstvá nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

Balíček „Dýmka Tajfun“  | OBJEDNAT 

Originální dřevěná dýmka z dílny českého řemeslníka. Každý kus je jedinečný. Jedná se o ručně zdobené nebo jen do hladka opracované přírodní dřevo.  

S ročním předplatným za 599 Kč.
S dvouletým předplatným za 953 Kč.

................................................................................................................................

Balíček „San Fernando Lemon Kush“  | OBJEDNAT 

Čtyři semena excelentního hybridu dvou elitních klonů původem z USA (San Fernando Valley OG Kush x Kosher Kush). Aroma této odrůdy je velmi příjemné a intenzivní. Zachovává si původní citrónové tóny OG s nádechem terpentýnu, koření, dřeva a modrého cypřiše. Rostlina vypadá jako indikovo-sativový hybrid s větším příklonem k sativě. Tento typ amerických odrůd se silným obsahem terpenu limonenu je v USA hojně využíván k výrobě konopných extraktů. Výkvět indoor: 9 týdnů, sklizeň outdoor: konec září, začátek října. 

S ročním předplatným za 893 Kč.
S dvouletým předplatným za 1247 Kč.

.................................................................................................................................

 Balíček „Gold Rush Outdoor“  | OBJEDNAT 

Pět feminizovaných semen outdorových Gold Rush od nizozemské semenné banky Spliff Seeds. Převážně sativa. Genetika: Polm Gold x Purple Power X Afghan. Silná a pevná rostlina s vysokou produkcí pryskyřice. Dřívější dozrávání, čas sklizně: od půlky do konce srpna. Sladká, lehce naftová vůně je doprovázena ovocnou příchutí po citrusech. 

S ročním předplatným za 1 012 Kč. 
S dvouletým předplatným za 1366 Kč. 

.................................................................................................................................

 Balíček „Ayahuasca jako lék“  | OBJEDNAT 

Historie, psychologie, spiritualita, vědecké chápání a praktické zkušenosti s amazonskou „liánou duchů“. Čtenářsky vděčný průvodce po tajemných krajinách odhalených touto tradiční posvátnou medicínou. V knize jsou uvedeny příspěvky čelních badatelů Dennise McKenny, Charlese S. Groba a J. C. Callowaye k etnofarmakologii, psychologii, fytochemii a neurofarmakologii ayahuascy. Ralph Metzner přináší podrobné zkoumání chemických, biologických, psychologických a empirických dimenzí tohoto amazonského halucinogenu. 

S ročním předplatným za 620 Kč. 
S dvouletým předplatným za 974 Kč. ................................................................................................................................. 

Balíček „Vaříme s konopím“  | OBJEDNAT 

Název a podtitul této knihy je velice výmluvný. Najdeme v ní recepty, které se tradují v nejslavnější reggae rodině světa – u Marleových. Kniha je rozdělena do přehledných kapitol (maso, dezerty apod.) a opatřena bohatým obrazovým doprovodem. Najdete tu nejenom podrobné recepty včetně délky přípravy, ale i rady, jak konopí vařit a zužitkovávat v plném rozsahu – v čajích, tonicích, polévkách nebo koupelích. 

S ročním předplatným za 773 Kč. 
S dvouletým předplatným za 1 127 Kč.   

................................................................................................................................. 

Balíček „Royal Queen Seeds“  | OBJEDNAT 

Štědrý dárek od již zavedené semenné banky obsahuje 5 feminizovaných semenPurple Queen, 5 semen samonakvétačky Royal Bluematic a 5 semen CBD odrůdy Royal Medic. Dále v něm je i tácek na balení, zapalovač a dlouhé papírky. Specialitou je také grindtainer, který oproti běžné drtičce umožňuje konopí nejen nadrtit, ale i uchovávat, a to vše v naprosté diskrétnosti. 

S ročním předplatným za 1 963 Kč. 
S dvouletým předplatným za 2 317 Kč.

Kompletní nabídku dárkových balíčků k předplatnému Legalizace najdete zde

Proč se předplatné vyplatí?

  • Jedno číslo vychází na 59 Kč oproti běžné prodejní ceně 99 Kč. 
  • Legalizaci vám doručíme každé dva měsíce až do schránky.
  • Magazín zasíláme v neprůhledné folii bez známek o obsahu.
  • Zaručujeme dostupnost všech nových vydání. 
  • Připravujeme pravidelné výhody a akce pro předplatitele.
  • Ke všem typům předplatného magazínu Legalizace získáváte automaticky elektronické předplatné jako dárek.


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu