PR ČLÁNEK

Million Marihuana March 2019: koncerty, workshopy i debata s politiky

22. ročník pražské demonstrace za legalizaci konopí, Million Marihuana March 2019, se nezadržitelně blíží. Pojďme se podívat na hlavní body programu.

Million Marihuana March 2019: koncerty, workshopy i debata s politiky

Million Marihuana March je každoroční demonstrace za legalizaci konopí, která se začátkem května koná ve stovkách měst po celém světě. Součástí tohoto globálního protestu je i pražská demonstrace a následný kulturní happening.

Demonstrace za změnu konopné legislativy 

Nesouhlasíte s kriminalizací konopí a jeho uživatelů? Přidejte se k demonstraci, která si klade za cíl ukázat veřejný zájem současné restriktivní zákony změnit. Konopí je nejstarší kulturní rostlina s širokým potenciálem využití od léčby po průmysl, a jak ukazuje i současný vývoj ve světě, její smysluplná legální regulace vede ke snížení případných rizik a maximalizaci přínosu, který tato bylina pro lidstvo nesporně má.

Průvod demonstrace začne v sobotu 5. května v Praze ve 12.30 pochodem z Karlova náměstí centrem města až na ostrov Štvanice, kde bude připraven kulturně-vzdělávací happening. 
Od 11:30 bude v parku na Karlově náměstí nachystán workshop výroby transparentů do průvodu demonstrace. 

Demonstrace začne v sobotu 5. května v Praze ve 12.30 pochodem z Karlova náměstí centrem města až na ostrov Štvanice.

Kulturní happening na ostrově Štvanice 

Na ostrově Štvanice nabídne nejen koncerty, politickou diskuzi, přednášky a workshopy, ale i neziskový sektor a program pro děti. Na akci se v rámci trhu představí čeští i zahraniční výrobci produktů z oblasti kon. potravin, nápojů nebo textilu. Nebudou chybět prodejci výběrových osiv. 

LIVE stage:

14:30 – 15:30 - Švihadlo
15:50 – 16:50 - UNITED HEADS
17:10 – 18:10 - Suns of Dub
18:30 – 19:30 - POHŘEBNÍ KAPELA
19:50 – 21:50 – Nevereš

Panelové diskuze

15:00 - 16:30 - Politická debata
17:00 - 18:30 - Otázky & odpovědi o léčbě konopím

Konopné workshopy:

14:00 - 20:00 - Jak si postavit dům z konopí 
14:00 - 20:00 - Domácí výroba bylinné masti a výtažku
14:00 - 20:00 - Tradiční způsoby využití konopí

Z hudebního programu nebude chybět DJs Vinyl Stage, která vás zarčeně roztančí. V rámci konopného trhu se představí výrobci konopných potravin, nápojů i oblečení.
Těšíme se i na každoroční Cool-DJ-School, prezentaci neziskových organizací, a v neposlední řadě ohnivou show Tribo Fuego. Po setmění se v pražských klubech Fuchs2 - CROSS][CLUB - officiall - Centrála rozjedou afterparties, kde bude zábava pokračovat až do ranních hodin. 

Zveme vás na stánek magazínu Legalizace 

Stejně jako každý rok, i letos bude mít na happeningu na Štvanici své místo i magazín Legalizace, který je mediálním partnerem akce. Na našem stánku najdete tradičně širokou nabídku čtení z edice Legalizace, magazíny se semínky v příloze, kuřácké potřeby nebo originální textil. Představíme také sortiment konopného obchodu Legalmarket.cz. Těšíme se na viděnou, 4. května v Praze! Pro více informací sledujte událost na Facebooku a webové stránky www.legalizace.czMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu