52

Flashback 52: Sjetá celá rodina

Zákrutami internetu prolétla v posledních dnech února pozoruhodná vlna pozornosti, o kterou se postaral propagační spot dovážkové společnosti Briteside z amerického státu Oregon.

Flashback 52: Sjetá celá rodina

Název firmy formou slovní hříčky odkazuje na rčení „Ber život z té lepší stránky“, čímž skýtá poměrně triviální vodítko, s jakým že sortimentem poslíčci z té správné strany Síly nakládají. Zkrátka by za to třeba mimo Oregon mohli jít ti lidé sedět, kšiltovka nekšiltovka. Klip rozvíjí scenérie, v jejichž centru se potácí životem zmordovaná matka v domácnosti, které zdánlivě není pomoci. Skrze e-shop Briteside si ovšem navolí svůj mix marihuanových odrůd, cobydup se k ní dobývá sympatický mládenec s uspokojivě soucitným výrazem, přiblížitelným větou: „Věřím, že jste už v životě vypadala líp, panímámo, tu máte krabičku štěstí, jen přitom otevřete okno a všechno bude v nejlepším pořádku.“ Závěrečné záběry protagonistky s kytarou v ruce a jejího otce v důchodu, kterak v obýváku ulítávají ve své sdílené samotě nad vyluzovanou hudbou, v hlavě kreslí obraz Oregonu jako země, která posouvá rozměr reklamy na zcela novou úroveň.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 52: Sjetá celá rodina

9.3.2019
Flashback 51: Pytlíčky poslední záchrany

Flashback 52: Sjetá celá rodina

23.2.2019
Flashback 51: Prostě joint

Flashback 52: Sjetá celá rodina

30.3.2019
Flashback 51: Reklamní špeky

Flashback 52: Sjetá celá rodina

23.3.2019
Flashback 51: Pije a nemotá, motá a nepije


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu