Soutěž s Legalizací č. 52: Paradise Seeds

Stalo se to v roce, kdy na obrazovce televize zářil seriál Přátelé, snímek Pulp Fiction se promítal ve všech kinech světa, Brazílie vyhrála mistrovství světa ve fotbale a Nelson Mandela se stal prezidentem Jihoafrické republiky.

Soutěž s Legalizací č. 52: Paradise Seeds
Californian Gold od Paradise Seeds, jedna z cen v dnešní soutěži.

Mezitím v Amsterodamu undergroundový šlechtitel konopí Luc zakládá novou společnost a pojmenovává ji Paradise Seeds. Uběhlo čtvrt století a Luc stále šlechtí a jeho 36 výběrových odrůd roste po celém světě. Paradise Seeds letos slaví dvacet pět let a vy můžete s nimi. Proto každý z vás, kdo do dubna na jejich webu nebo u autorizovaného prodejce nakoupí semínka, získá za odměnu hvězdu, nikoli však zlatou, ale Sensi Star blýskající se stříbrnými trichomy. Pokud přesto přese všechno dáváte přednost zlatu, zkuste vyhrát Californian Gold v naší soutěži, kterou pro vás připravili Paradise Seeds. 

Stačí odpovědět na následující soutěžní otázku a tři z vás získají zlatou výhru. Pokud si s odpovědí nebudete vědět rady, zkuste se podívat na stránky oslavence: www.paradise-seeds.com

Otázka:

Ve kterém roce byla založena společnost Paradise Seeds?  

Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo poštou na adresu vydavatele nejpozději do 20. 5. 2019. Do předmětu uveďte „Paradise Seeds“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace.

1. cena

2. cena

3. cena


Odpověď na minulou soutěžní otázku byla: Forbidden Fruit

Výhry získávají: 1. Pavel, 2. Nikola, 3. Robert

Výhercům gratulujeme!

.......................................................................................................................

Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Soutěž s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění podmínek naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře.Dále by vás mohlo zajímat…
Soutěž s Legalizací č. 52: Paradise Seeds

5.4.2019
Editorial 52: Cesta je cíl

Soutěž s Legalizací č. 52: Paradise Seeds

5.4.2019
Právě vychází magazín č. 52 se semínkem v příloze!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu