51

Flashback 51: Čajkovskýho na vás, chátro!

Jste-li pravidelnějšími čtenáři Flashbacku, asi již tušíte, že následný špalík textu je ze seriálu „Další špatné zprávy z Ruska“. Vladimir Putin nadělil s dvoutýdenním předstihem pravoslavných Vánoc ovečkám svého národa inspirativní radu ohledně doporučené úpravy jejich hudebních vkusů.

Flashback 51: Čajkovskýho na vás, chátro!

Na Konferenci o kultuře a umění v Sankt Petěrburku prezident ocitoval názor producenta Igora Matvijenka, společně s nímž je přesvědčen, že hip hop primárně stojí na třech tematických pilířích: sexu, drogách a protestu. Putin zdůraznil, že se nejvíce obává drog, „protože vedou k degeneraci národa.“ V debatě došlo též na otázku regulace žánru, který, opět dle slov Matvijenka: „… není náš ruský vynález, je to trend, který se rozšířil po celém světě z Ameriky, a to zejména gangster rap.“ Nechme stranou, jak by muzikální rýpal mohl namítnout, že hip hop a rap jsou poněkud rozdílné termíny. Uvedené pilíře by pro ně skutečně mohly být v zásadě spojité, přičemž ani jedno ze sexu, drog a protestu se nezdá být ruským konzervativním bojarům vlastní. Tak hodně štěstí, zejména s případným zákazem nejnezakázatelnějšího hudebního žánru planety!

........................................................................................................................

Další flasback ze světa (nejen) konopí najdete v magazínu Legalizace č. 51, který je právě v trafikách. Aktuální číslo se semínkem konopné odrůdy Amnesia Nr. 7 v příloze je k dostání také v e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 51: Čajkovskýho na vás, chátro!

19.1.2019
Flashback 50: O tři chlupy za katr

Flashback 51: Čajkovskýho na vás, chátro!

12.1.2019
Flashback 50: Něco na zub

Flashback 51: Čajkovskýho na vás, chátro!

22.12.2018
Flashback 50: Samovar z Amazonie

Flashback 51: Čajkovskýho na vás, chátro!

23.2.2019
Flashback 51: Prostě joint


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu