Dárek pro všechny předplatitele: Green Poison XL Auto®

Společně s Legalizací č. 51, která vychází už 7. února, se všichni předplatitelé magazínu Legalizace mohou těšit na semínko perfektní samonakvétací odrůdy ze stáje španělských seeds.

Dárek pro všechny předplatitele: Green Poison XL Auto®

Nádherná samonakvétací odrůda třetí generace od Sweet Seeds ®: Green Poison XL Auto ® (SWS71) skvěle doplní sbírku vašich osiv na nadcházející sezónu. Nezanedbejte přípravu a nachystejte si díky předplatnému kolekci zajímavých semínek, které budou chloubou každé zahrady. 

Společně s číslem 51 od nás všichni čtenáři dostanou semínko Amnesia Nr. 7 – a předplatitelé navíc i semínko Green Poison XL Auto® (SWS71).

JEŠTĚ NEMÁTE PŘEDPLATNÉ? 

Napravte to, připravte se na sezónu a zajistěte si pohodlné dodání Legalizace i s dárky až do schránky (v černé neprůhledné folii) za bezkonkurenčních 59 Kč za jedno číslo namísto 99 Kč v trafice. U nových objednávek s platbou do 1. února garantujeme dodání čísla 51 s oběma semínky v příloze. 

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Dárek pro všechny předplatitele: Green Poison XL Auto®

20.1.2019
Amnesia Nr. 7 jako dárek v příloze magazínu Legalizace č. 51!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu