50

High Tech 50

Přinášíme vám tři čerstvé redakční tipy na šikovné vynálezy, které vám zpříjemní život s konopím.

High Tech 50
Značku Revelry založila parta nadšených surfařů, skejťáků a umělců z kalifornského městečka Santa Cruz, a protože se rádi baví a cestují po celém světě, navštívili i letošní Cannafest.

Growduino V2

Po několika letech vývoje se objevuje Growduino V2, nová a mnohem propracovanější verze přístroje pro manuální i automatické, lokální i vzdálené řízení klimatu a ovládání přístrojů v uzavřených pěstírnách. Měří vše od teploty a vlhkosti přes hladinu a teplotu zálivky až po intenzitu světla, EC, pH a CO2. Umožňuje nastavovat nespočet parametrů, ovládat světla, větrání, zvlhčování, závlahu, ale i méně tradiční doplnění a ohřev zálivky, topení, odvlhčování a v neposlední řadě i dávkování CO2. Vše přehledně v grafech v prohlížeči. Svoji pěstírnu můžete sledovat a ovládat třeba z druhého konce světa i přes telefon nebo tablet. E-mailem dostáváte oznámení, když něco není v pořádku, což žádný standardní přístroj neumožňuje. Growduino V2 má samozřejmě SSL zabezpečenou komunikaci, přihlašujete se s heslem, nikdo cizí se tak k vašemu přístroji nedostane. A navíc je součástí výbavy i parádní vychytávka! Webkamerka, pomocí které uvidíte, co se v pěstírně děje ve dne v noci.

Orientační cena:
Growduino V2 – od 10 000 Kč (dle konfigurace) 
www.growduino.cz 

Revelry

Značku Revelry založila parta nadšených surfařů, skejťáků a umělců z kalifornského městečka Santa Cruz, a protože se rádi baví a cestují po celém světě, navštívili i letošní Cannafest. Tam představili svou řadu speciálních, vodě odolných tašek, batohů a příručních brašen, které v sobě neprodyšně a bezpečně udrží před okolním světem jakoukoli vůni či zápach. Návrháři tašek se zaměřili nejen na diskrétní a esteticky jednoduchý design se smyslem pro barvy a detail, ale i na kvalitní materiály a konstrukci, které jsou garantem dlouholeté trvanlivosti a odolnosti proti poničení. Zárukou může být i fakt, že autoři batohů, jak sami píší na svém e-shopu, vytvořili tuto značku, protože zkrátka chtěli zavazadla, které by mohli sami používat. Takže ať už máte aktivní život a třeba cestujete okolo světa nebo jste raději domácí typ a dáváte přednost lenošení na gauči u televize, tašky a batohy Revelry vám všude, kde jste, zajistí komfort i ochranu.

Orientační ceny:
Taštička – 700 Kč
Batoh – 1 900 Kč
www.revelrysupply.com

Hydrology 9

Mnozí dávají přednost vaporizaci, protože oproti kouření ji považují za bezpečnější, zdravější a příjemnější způsob inhalace. Na druhou stranu někdo dává přednost kouření z bongu nebo vodní dýmky kvůli chlazení výparu a filtraci nečistot vodou. Hydrology 9 od americké společnosti Cloudious 9 je unikátním přenosným vaporizérem, který v sobě snoubí obě metody – jinými slovy se jedná o „vapobong“. Je vyroben z anodizované hliníkové slitiny a borosilikátového skla, což z něj dělá zařízení nejen stylové, ale i výkonné a odolné. Inovativní systém hydraulické filtrace dostává vaporizování na novou úroveň, neboť výpary jsou ochlazovány vodou v momentě, kdy procházejí unikátní tunelovou trubicí. Vaporizér je vybaven stabilizátorem nastavené teploty a mísícím nerezovým zařízením, které zajistí řádné promíchání vaporizované směsi v porcelánové komoře. Uživatelské rozhraní je velmi jednoduché, každé nastavení je indikováno jinou barvou LED kontrolek. Vaporizér měří na výšku bezmála dvacet centimetrů, váží téměř půl kilogramu a jeho baterie během vaporizace pravděpodobně vydrží déle než vy. 

Orientační cena:
Hydrology 9 – 6 200 Kč 
www.cloudious9.com

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
High Tech 50

15.11.2017
High Tech 43

High Tech 50

9.3.2018
High Tech 45

High Tech 50

25.5.2018
High Tech 46

High Tech 50

20.11.2018
High Tech 49


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu