Amnesia Nr. 7 jako dárek v příloze magazínu Legalizace č. 51!

V prvním letošním čísle magazínu Legalizace, které vychází už 7. února, najdete jako dárek semínko odrůdy Amnesia Nr. 7 od Exotic Seed.

Amnesia Nr. 7 jako dárek v příloze magazínu Legalizace č. 51!

Samonakvétačka Sir Jack Auto od téhle populární španělské seedbanky v loňském roce sklízela mezi čtenáři našeho magaznu úspěchy celou sezónu a letošní pečlivě vybraná Amnesia Nr. 7 bude nemenší senzace. Exotic Seed nyní přichází s feminizovanou 70% sativou s robustní stavbou, která posyktuje ideální oporu těžkým květům obaleným lepkavou pryskyřicí s nezaměnitelnou vůní kadidla. Stabilní genetika, ve které dominuje legendární Amnesia, je zárukou kvalitních vlastností, na kterou se můžete skutečně spolehnout.

Legalizaci č. 51 s dárkem rozesíláme v rámci předplatného, od 7. 2. si na ni můžete počíhat ve své oblíbené trafice anebo si magazín jednoduše objednat v e-shopu Legalmarket.cz. 

Bonus pro všechny předplatitele 

Předplatitelům magazínu Legalizace přidáváme ještě jeden důvod k tomu těšit se na jaro. Spolu s číslem 51 od nás navíc dostanou i feminizované semínko samonakvétací odrůdy 3. generace Green Poison XL Auto® od Sweets Seeds.  Tahle španělská kráska si nás získala nejen svými ideálními mírami a libou ovocnou vůní, ale i proto, že je to holka do nepohody – dobře snáší vlhké chladnější podnebí a díky rychlému kvetení se elegantně vyhýbá plísním. 

Ještě nemáte předplatné? 

Napravte to a zajistěte si pohodlné dodání Legalizace až do schránky (v černé neprůhledné folii) za bezkonkurenčních 59 Kč za jedno číslo namísto 99 Kč v trafice. U nových objednávek s platbou do 1. února garantujeme dodání už čísla 51 s oběma semínky v příloze. Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu