50

Flashback 50: O tři chlupy za katr

A závěrem z českého kotlíku. Zemědělec z Jesenicka Leopold Svatý definitivně aspiruje na pozici domácího konopného mučedníka.

Flashback 50: O tři chlupy za katr

Ostravský soud mu začátkem listopadu vyměřil patnáctiměsíční pobyt ve vězení s dvouletým odkladem za to, že mu na veletrhu Konopex před dvěma lety policie zabavila 4 kila technického konopí přesahujícího o tři desetiny procenta povolený obsah THC. Kardinálním paradoxem případu zůstává, že za příslušný poměr látky jsou odpovědné přírodní podmínky a růstový proces, nikoli pěstitel Svatý či dodavatel certifikovaného osiva. Nic na tom nezměnily ani expertní posudky, které užití dotčeného konopí za účelem omámení vzhledem k miniaturnímu obsahu THC kategoricky vyloučily. Rozsudek je prozatím nepravomocný, leč ve světle nových parlamentních návrhů na liberalizaci nakládání s vlastními ostrolistými výpěstky jímá všechny zasvěcené urgentní obsese tlouci svými erudovanými hlavami do zdi, dokud logiku věci nepochopí. Redakce však takovýto postup důrazně nedoporučuje a panu Leopoldovi raději přeje pevné nervy a šťastné a veselé dožínky na svobodě!

............................................................................................................................

Další perličky ze světa legalizace najdete v aktuálním vydání magazínu Legalizace, které je právě k dostání na novinových stáncích a v e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 50: O tři chlupy za katr

22.12.2018
Flashback 50: Samovar z Amazonie

Flashback 50: O tři chlupy za katr

12.1.2019
Flashback 50: Něco na zub

Flashback 50: O tři chlupy za katr

29.12.2018
Flashback 50: Kytky pro Detroit!

Flashback 50: O tři chlupy za katr

5.1.2019
Flashback 50: Máma za mořem


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu