50

Flashback 50: Něco na zub

Mimořádný kolednický úspěch byl zaznamenán během letošního Halloweenu v městečku Aloha nedaleko Portlandu v Oregonu, kdy skupinka kostýmovaných špuntů dokázala z pouličního loudání přinést kyselé cukrovinky Sour Patch Kids s obsahem metamfetaminu.

Flashback 50: Něco na zub

Policii na tuto skutečnost upozornili rodiče, a to poté, co se sami necítili po požití sladkostí úplně nejlépe. Oregonské úřady ihned reagovaly prohlášením, aby ostatní rodičové věnovali zvýšenou pozornost všem vykoledovaným produktům, zejména pak těm, které mohly děti sebrat volně pohozené na ulici. Jak se malá molitanová dýně s človíčkem zabaleným v prostěradle o průměrné výšce odpadkového koše mohla dostat k syntetickým drogám? Proč jejich rodiče sladkosti vůbec požívali? Proč je nesnědli jejich právoplatní majitelé a nálezci, děti? A dá se vůbec věřit něčemu, co se přihodí ve městě s názvem ALOHA?! Incident obdržel zvláštní redakční cenu Otázka roku.

............................................................................................................................

Další perličky ze světa legalizace najdete v aktuálním vydání magazínu Legalizace, které je právě k dostání na novinových stáncích a v e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 50: Něco na zub

22.12.2018
Flashback 50: Samovar z Amazonie

Flashback 50: Něco na zub

5.1.2019
Flashback 50: Máma za mořem

Flashback 50: Něco na zub

29.12.2018
Flashback 50: Kytky pro Detroit!

Flashback 50: Něco na zub

15.12.2018
Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu