50

Flashback 50: Samovar z Amazonie

Psychonautický fenomén posledních let, výluh z amazonské liány neboli ayahuasca, se stal nešťastně osudným jistému Maximovi z Nižného Tagilu ve Sverdlovské oblasti. Dotyčný Rus se vypravil do Peru, aby pomocí příslušné substance podstoupil léčbu zad.

Flashback 50: Samovar z Amazonie

Místní lékaři mu doporučili zakoupení nápoje pro potřeby domácího léčení, které s sebou Maxim v objemu jedné lahve přivezl do vlasti. Po příletu na moskevské letiště Domodedovo se vzápětí ukázalo, že kvůli obsahu jistých ingrediencí, které legislativa Ruské federace zapovídá, skončí Maxim na 11 a půl roku ve vězení za pašování drog. Zatímco čtete obsah těchto řádek, Maxim tráví za mřížemi již druhý rok trestu, informace o jeho případu byly ale zveřejněny teprve nedávno. Na jeho obhajobu nestačila ani skutečnost, že obsah jeho zavazadla nevyhodnotili jako nebezpečný ani španělské úřady během přestupu na letišti v Madridu. O Maximovi není známo více detailů a jisté je jen to, že během příštích dvou pětiletek bude odkázán na čaj zvaný magorák.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 50: Samovar z Amazonie

13.10.2018
Flashback 49: Tráva a národ

Flashback 50: Samovar z Amazonie

20.10.2018
Flashback 49: Inside joint

Flashback 50: Samovar z Amazonie

10.11.2018
Flashback 49: Omoyele na Hrad!

Flashback 50: Samovar z Amazonie

15.12.2018
Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu