50

Vaporizers Battle 33: V5 Nano x Herbva X

Dnes je pravděpodobné, že si vaporizér vybere opravdu každý. Díky další vlně legalizace konopí, kterou zahájila Kanada, investuje více firem do vývoje nových přístrojů, protože předpokládají větší zájem a hlavně – kouření již není hlavním způsobem konzumace konopí.

Vaporizers Battle 33: V5 Nano x Herbva X

V rámci dnešního souboje máme možnost porovnat dva téměř neporovnatelné vaporizéry. Lehounká Herbva X s konvekčním principem nahřívání a miniaturní velikostí proti kompaktnímu V5 Nano s vyměnitelnou baterií a skvěle pracující kondukcí, tedy s přímým nahříváním keramické komory. U obou přístrojů se také můžete těšit na bohaté příslušenství, včetně nerezových kapslí na extrakty.

V5 Nano

Společnost Flowermate drží v posledních pěti letech přední místo v oblasti inovací. Představuje různé tvary a vylepšené vaporizéry. Dnešní borec V5 Nano je pokračováním úspěšného modelu V5 Pro mini. V5 Nano má kovové tělo velikosti menší cigaretové krabičky. Na první pohled zaujme třemi výraznými tlačítky a dobře čitelným OLED displejem s velkými číslicemi. Na spodní straně pod plastovým zámkem najdeme praktické úložiště náustku. Vedle něj další kovový zámek zajišťuje baterii. Posunovací dvířka v horní části chrání keramickou komoru s magnetickým okrajem pro případné uchycení kovové násypky, která je součástí balení.

TIP: Jednu náplň bylinek umístíte přímo do komory a druhou si můžete připravit do kapsle, což umožní diskrétní výměnu. Druhou kapsli si můžete předem naplnit oleji nebo vosky.

 

Airistech Herbva X

Airistech je jedním z nejvýznamnějších čínských producentů e-cigaret. V posledních letech produkuje také vaporizéry, které jsou určené pro odpařování bylin a extraktů z nich. Výrazným benefitem této společnosti je zejména miniaturizace a nízká cena přístrojů. Herbva X má tvar jako větší zapalovač a nabízí intuitivní ovládání jedním tlačítkem s barevným podsvícením. To umí indikovat stav nahřívání a červeně signalizuje vybití baterie. Úroveň teploty nahřátí zobrazuje pět drobných zelených diod přímo pod tlačítkem. Klasický konektor mikro USB, umístěný hned pod diodami, zajišťuje nabíjení.

 TIP: Herbva X funguje nejlépe, když do kotlíku připravíte jemně podrcené, ale neudusané bylinky, aby bylo umožněno dobré proudění vzduchu skrz průduchy v horní části přístroje

........................................................................................................................

SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód "LEGALIZACE" a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 


Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!


Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:


Dále by vás mohlo zajímat…
Vaporizers Battle 33: V5 Nano x Herbva X

11.8.2018
Vaporizers Battle no. 31

Vaporizers Battle 33: V5 Nano x Herbva X

5.6.2018
Vaporizers Battle no. 30: Arizer ArGo x Swift Pro

Vaporizers Battle 33: V5 Nano x Herbva X

4.10.2018
Vaporizers battle No. 32: Top Bond Novae x Xvape Fog

Vaporizers Battle 33: V5 Nano x Herbva X

10.4.2018
Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu