50

Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí

V neklidných časech dneška, kdy trh počítačových a konzolových her začínají pokradmu dobývat interaktivní virtuální světy 3D brýlí, přichází herní studio Devolver Digital s klasickým formátem logistické strategie s výmluvným titulem Weedcraft Inc.

Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí

Podobně jako v jiných takzvaných tycoonech, kdy je vaším úkolem stavět a spravovat třeba zoologickou zahradu nebo lunapark, Weedcraft vám nabízí možnost vybudovat vlastní systém produkce a distribuce zeleného tovaru od pěstební lampičky v garáži po řádně hořlavé impérium rozprostřené po celém městě, a to včetně nástrojů k politickému lobbingu za legalitu vonného zboží či aspoň k podplacení policistů, aby se o váš byznys nestarali. Vývojáři Devolveru hru oznámili sestříhaným trailerem plným celebrit či politiků včetně vizionáře Elona Muska dýmajícího z jointu a slibují v něm rozličné možnosti křížení rostlin či celistvý herní příběh. A kdo by se divil – vždyť jestli má konopí a videohry něco společného, na prvním místě jasně vítězí zkreslené vnímání ubíhajícího času. Už od příštího roku tak vaše dlouhé večery mohou být ještě delší…Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí

20.10.2018
Flashback 49: Inside joint

Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí

13.10.2018
Flashback 49: Tráva a národ

Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí

10.11.2018
Flashback 49: Omoyele na Hrad!

Flashback 50: Kdo vyhraje, zahulí

6.10.2018
Flashback 49: České dávky


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu