49

Flashback 49: Omoyele na Hrad!

Ilegalita vlastnit, užívat a pěstovat konopí platí také ve valné většině afrických zemí.

Flashback 49: Omoyele na Hrad!

O to větší pozornost na sebe upoutal prezidentský kandidát v nejlidnatější zemi kontinentu Nigérii, neb v rámci své kampaně tvrdí, že má v plánu učinit ze země mamutího vývozce konopí, a to zřejmě nejen pro lékařské účely. Omoyele Sowore, vydavatel mediálního domu Sahara Reporters, považuje svou vlast za nadmíru potentní pro toto zemědělské odvětví, slibuje tedy rozsáhlé změny zákonů a věří v zastavení stíhání všech, kdo s marihuanou nakládají, to vše s vidinou ekonomického růstu země. „Namísto stíhání těch, kteří konopí pěstují, bychom měli stíhat politiky, kteří doma kouří kokain,“ uzavírá. Pokud by se Soworeho vize naplnila, export by to byl, alespoň zpočátku, značně přespolní – žádný ze států v širém okolí Guinejského zálivu by takový kšeft nemohl právně přijmout. A pokud se nenaplní: v projevu je konkrétně zmíněno konopí z nigerijského kraje Ekiti. Snad tedy jeho kampaň poslouží alespoň k pokoutnému rozvoji dýmové turistiky.

.......................................................................................................................

Perličky z legalizačního světa najdete v magazínu Legalizace č. 49. Jak konopí pomáhá při léčbě Parkinsonovy nemoci? Přinášíme vám rozhovor s pacientem i lékařem. S Jindřichem Vobořilem o odvážné a neodvážné adiktologii. Novinky o aktuálním vývoji a důsledcích legalizačních změn. A jak prožít legální psychedelickou zkušenost? Počíhejte si na Legalizaci u novinových stánkůAktuální číslo je k dostání také v e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 49: Omoyele na Hrad!

13.10.2018
Flashback 49: Tráva a národ

Flashback 49: Omoyele na Hrad!

6.10.2018
Flashback 49: České dávky

Flashback 49: Omoyele na Hrad!

20.10.2018
Flashback 49: Inside joint

Flashback 49: Omoyele na Hrad!

1.9.2018
Flashback 48: Sjetí úhoři


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu