49

Flashback 49: Tráva a národ

Ale copak Češi, Morava disponuje docela jinou ligou osob, které by výše zmíněnému objemu zřejmě věnovaly jen úsměšný škleb.

Flashback 49: Tráva a národ

Jedenáctičlenná skupina s neonacismem sympatizujících mužů provozovala na Vyškovsku a Znojemsku dvě venkovské velkopěstírny, a tak v rámci akce s krycím názvem Smečka zadržela policie kromě 40 kilogramů marihuany a 150 tablet extáze také šestery luxusní hodiny, dva osobní automobily a československý pohraničnický samopal se zásobou nábojů. Kromě výroby obstarávala skupina i distribuci zmíněných látek (luxusních hodin pravděpodobně nevyjímaje). Představit si lysého mužíka s žertovnou fotografií laškujícího Himmlera s Goebblesem na tričku, pokuřujícího špeka při luxování svých dvou fungl nových Volkswagen Polo, vyvolalo by snad kouzelný obrázek televizní zprávy z nové řady pořadu Česká soda. Navíc korunované pointou, že všem obviněným hrozí až dvanáctileté tresty, což se od hrozby postihu tří zadržených fanoušků jamajských rytmů u Bratislavy liší celkem nevýrazně. A to náckům nevadí fungovat na černém trhu?! Konopný list zmačkaný do háknkrojcu by určitě platil za nejsmutnější stránku v herbáři.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 49: Tráva a národ

6.10.2018
Flashback 49: České dávky

Flashback 49: Tráva a národ

25.8.2018
Flashback 48: Poslušně hlásím – fraktály!

Flashback 49: Tráva a národ

22.9.2018
Flashback 48: Pošli to dál

Flashback 49: Tráva a národ

18.8.2018
Flashback 48: Prokalit gatě


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu