49

Flashback 49: České dávky

S šokující zprávou, ve své závažnosti se rovnající alarmujícímu bezpečnostnímu ohrožení střední Evropy imigrační vlnou zhruba třinácti migrantů, přinesly koncem srpna Novinky.cz.

Flashback 49: České dávky

Opíraje se o vyjádření mluvčí slovenské policie, pojednává text o třech Češích ve věku 27–29 let, kteří si s sebou na reggae festival Uprising v rekreačním areálu Zlaté Piesky v Bratislavě přivezli různé množství neznámé rostliny, přičemž „podle výsledků předběžné expertízy šlo o rostlinu cannabis.“ Největší zadržený objem by mohl být rozporcován až do 58 jednorázových dávek drogy, informuje příkrým slovníkem mluvčí Veronika Slamková a dodává, že třem mužům hrozí tresty od tří do deseti let odnětí svobody. Co si budem – kdyby si Bob Marley ujížděl na kremrolích se šlehačkou, má slovenská policie namísto starostí se zeleninou maximálně upatlané tlapky od prohlídek zavazadel. A každého, kdo v životě požil aspoň jednu dávku toho, o čem by expertíza hovořila jako o kanabinoidu, může v mozku nutně tlačit otázka, jak velký bezpečnostní rozdíl mezi jointem a kremrolí vlastně je. Olepit si prsty se dá koneckonců od obého.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 49: České dávky

4.7.2018
Flashback: Svatební model

Flashback 49: České dávky

24.3.2018
Flashback: Trest pro makového panáčka

Flashback 49: České dávky

17.3.2018
Flashback: Žádní měkkouši

Flashback 49: České dávky

25.11.2017
Flashback: Šedá smrt


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu