48

Flashback 48: Hurá na prázdniny!

Cestovní kancelář vzniknuvší za účelem pašování tvrdých drog do Austrálie. Takovou strategii zvolila asi šedesátičlenná skupina lidí, jež přes turistické kurýry dovážela na nejmenší kontinent heroin (z Thajska) a kokain (z USA).

Flashback 48: Hurá na prázdniny!

Národní protidrogová centrála ČR ovšem gang ve spolupráci s americkými a australskými policejními složkami začátkem letošní dovolenkové sezóny rozpustila. Logistikům organizace v České republice hrozí paradoxně menší trest než kurýrům dopadeným v zahraničí, především v legislativně příkrém Thajsku. Pašeráky se prý stávali především lidé v dluzích či s nízkými příjmy. Odměnou za jejich službu mělo být 150 000 korun na ruku anebo prostě jen proplacená dovolená mezi klokany. Vozit drogy do kdysi největší trestanecké kolonie světa lze koneckonců rovnou přeřadit z kategorie cestovních dobrodružství mezi adrenalinové sporty s výhledem trvanlivého pobytu v místě určení.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 48: Hurá na prázdniny!

10.3.2018
Flashback: Když v ringu houstne dým

Flashback 48: Hurá na prázdniny!

26.12.2017
Flashback: Já taky!

Flashback 48: Hurá na prázdniny!

6.1.2018
Flashback: Postavit stromeček

Flashback 48: Hurá na prázdniny!

9.12.2017
Flashback: Polykací Trump


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu