48

Soutěž s Legalizací a veletrhem konopí a léčivých bylin Cannafest

Partnerem dnešní čtenářské soutěže je mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest, největší událost svého druhu na světě. Letos se bude konat již podeváté, a to 2. až 4. listopadu 2018 v Praze. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé expozice více než 260 vystavovatelů z různých koutů světa.

Soutěž  s Legalizací a veletrhem konopí a léčivých bylin Cannafest
Praha se chystá na devátý ročník veletrhu Cannafest.

Představena bude jako každoročně široká nabídka pěstební techniky, hnojiv, semen či kuřáckých potřeb a vaporizérů. Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení a potravin, dále zástupci řady médií zabývající se konopnou osvětou, instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně. Soutěžte a vyhrajte originální ceny. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a pěti šťastně vylosovaným výhercům a jejich doprovodu zajistíme zápis na seznam hostů a tím i vstup na veletrh bez čekání ve frontě. Pokud si s odpovědí nebudete vědět rady, zkuste hledat na stránkách veletrhu www.cannafest.com. 


Otázka:

Kde přesně (konkrétní místo i s adresou) se letos koná veletrh Cannafest?  

Pět vylosovaných výherců získá: 

  • 2 x třídenní vstupenku k vyzvednutí přímo na informačním stánku veletrhu
  • originální tričko s potiskem Cannafest
  • sborník z přednášek odborné konference
  • nášivku „Cannafest – Explore the Best“
  • praktickou krabičku s kuřáckými potřebami King Size Rolling Kit 

Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo poštou na adresu vydavatele nejpozději do 14. 9. 2018. Do předmětu uveďte „Cannafest“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace

.

Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Soutěž s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění podmínek naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře.Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu