47

Flashback 47: Dítě především

Roztomilou kouřovou clonu fenoménu „fake news“, tedy nepravdivých zpráv, musel minulý měsíc rozhánět fastfoodový řetězec McDonald’s, a to téměř doslovně.

Flashback 47: Dítě především

Jeho tiskové oddělení se ostře ohradilo proti kolujícím zvěstem, že v patnácti jeho provozovnách ve státě Colorado budou dětské hrací koutky se záplavou plastových balónků nahrazeny prosklenými ventilovanými vitrínami uzpůsobenými, podobně jako na letištích pro kuřáky tabáku, k bezproblémovému užití konopí. Bez jakýchkoli spekulačních ambicí si lze docela dobře představit, že o tom dotyčná společnost mohla zpočátku zcela nepokrytě uvažovat. Přímé riziko lehce paranoicky zmatených strávníků, kteří pod vlivem THC nesnesou děsivý vzhled ikonického klauna Ronalda a v panické hrůze se dají na útěk, případně se pokusí přečkat zimu zahrabáním se pod vrstvu plastových balónků (které by rozhodně měly být zachovány i v kuřárnách), McDonald’s evidentně odmítají podstoupit. Přicházejí tak ovšem o zásadní příležitost povýšit populární menu Happy Meal na zcela netušenou úroveň štěstí.

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 47: Dítě především

19.5.2018
Flashback: Rychlé koště dobře mete

Flashback 47: Dítě především

14.7.2018
Flashback 47: Bílé vdovy nesvobody

Flashback 47: Dítě především

10.3.2018
Flashback: Když v ringu houstne dým

Flashback 47: Dítě především

17.2.2018
Flashback: Kokain na Hrad


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu