47

Flashback 47: Demence prevence

V pojizerských Semilech bude mládež do patnácti let od všeho drogového zla nejspíš nadobro uchráněna. Díky reportáži TV Semily vyplul na světlo světa kusý záznam přednášky prevence o návykových látkách, kterou vedl lektor a dlouholetý zaměstnanec věznice ve Valticích Pavel Kuřátko.

Flashback 47: Demence prevence
Mgr. Pavel Kuřádko na přednášce v Semilech. Foto: YouTube

A protože na rozjívené puberťáky neplatí nic jiného než příkrá rétorika pruské armády, předvedl pan Kuřátko solidní výkon dopáleného fotra, který právě našel synkovi paličku v kapse, a přednáška tak budí dojem, že edukativní beseda s odborníkem je spíše vysvětlujícím monologem, proč dostanou všichni přítomní posluchači a posluchačky při odchodu jednu výchovnou po tlamě. Přinejmenším preventivně. V reakci na celou událost se zvedla řada kritických hlasů, jako například že by efektivnějším způsobem děšení dorostu bylo bafat na ně v temném uličním koutě v převleku injekční stříkačky. Redakce jakožto poděkování za jeho obětavou práci tímto adresuje Pavlu Kuřátkovi předplatné časopisu Legalizace na příští rok a přeje mnoho dalších profesních úspěchů, ať už s či bez pendreku v dlani.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 47: Demence prevence

30.6.2018
Flashback 47: Neprojdou!

Flashback 47: Demence prevence

7.8.2017
Flashback 41: Pitomý dýler

Flashback 47: Demence prevence

14.7.2018
Flashback 47: Bílé vdovy nesvobody

Flashback 47: Demence prevence

26.8.2017
Flashback 42: Hispterská rozkoš


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu